У Кременчуці хочуть звести торговельні ряди на місці стихійної торгівлі

Говорять, якщо не можна побороти мафію, її треба очолити. Приблизно за такою схемою вирішити боротися зі стихійною торгівлею у Кременчуці, яку не можуть здолати вже не один десяток років.

У Кременчуцькій мерії готують до впровадження пілотний інвестиційний проект соціального спрямування.  Планується облаштувати легальні торговельні ряди, аби впорядкувати стихійну торгівлю.

На засіданні конкурсної комісії з проведення інвестиційних конкурсів обговорили основні положення даного проекту.  Відповідно до нього передбачено створення в різних мікрорайонах міста майданчиків для сезонної торгівлі, де будуть забезпечені умови для продажу овочів,  фруктів і ягід, а також пропозиції, що були внесені до нього від дня його презентації.

Варто відзначити, що торговельні ряди планують облаштувати в 3-х місцях:  на вул. Миру в районі житлового будинку №27, вул. Велика Набережна в районі житлових будинків №9 та вул. Юрія Кондратюка. Ці райони обрані з урахуванням побажань жителів вищезазначених мікрорайонів, а також через те, що географічно вони розташовані на значній відстані від міських ринків. Торговельні ряди  матимуть і соціальні місця для пересічних громадян, які матимуть можливість здійснювати роздрібну торгівлю власно вирощеною продукцією.

Ідея мерії така. Якщо хтось із підприємців захоче торгувати на вказаному місці, він може зробити торгові ряди, але за умови, що 7 місць повинні мати соціальне значення. Тобто, туди може стати будь яка бабуся, яка виростила городину, і торгувати безкоштовно. При цьому підприємець звільняється від внесків до інфраструктури міста. І, звичайно, доглядати за торговими рядами.

Конкурс триватиме 20 днів, починаючи з 26 жовтня – дня оприлюднення його в офіційному виданні Кременчуцької міської ради газеті  «Вісник Кременчука».

 

 

 

Все по темі: Кременчуці  ряди  стихійна  торгівля  торговельні 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2018 Четвер
12 Грудня, 2018 Середа
11 Грудня, 2018 Вівторок
більше новин