У Кременчука може з’явитися місто-побратим на острові Балі ( Республіка Індонезія)

Про це сьогодні йшла мова на офіційній  зустрічі делегації з Республіки Індонезія та представниками кременчуцької міської влади.
Кременчуцькі чиновники привітали гостей та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю   Кременчука із Республікою Індонезія у різних сферах, як економіці, бізнесі так і в інших сферах суспільного життя.
Член  Парламенту Республіки Індонезія Где Сумарджая Лінггіх  був одним із ініціаторів встановлення Гонгу Миру у нашому місті, тому, приїхавши до України, висловив бажання побувати у Кременчуці у парку «Миру», де його було встановлено.  Він також запропонував встановити побратимські відносини між одним з індонезійських міст, що на острові Балі, та Кременчуком.
Представники індонезійської делегації також висловили зацікавленість у співпраці із ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Вони зазначили, що у Індонезії наразі взято курс на розвиток залізничного транспорту, будуються залізні дороги, тому для них є цікавим налагодження співпраці з нашим вагонобудівним заводом. Гості з Індонезії говорять, що  у подальшому  може розглядатися питання і щодо придбання продукції цього підприємства.

 

Все по темі: делегація  Індонезія  побратимство 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин