Перевірятимуть тарифи: до КП «Теплоенерго» у Кременчуці приїде комісія НКРЕКП

Провести у Кременчуці перевірку ініціював прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він надав відповідне доручення.  Лист надійшов до міськради. Вже є варіанти: в яких випадках людям можуть зробити перерахунок і повернути гроші. 

У Кременчуці обґрунтованість прийнятих тарифів на теплопостачання комунальним підприємством «Теплоенерго» перевірятиме національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Комісія має приїхати до підприємства з Києва і працювати у нашому місті спільно з представниками міськради. А результати перевірки хочуть бачити у самому Кабінеті Міністрів.

Як повідомив міський голова Віталій Малецький, комісії НКРЕКП всіляко сприятимуть у роботі, їм буде наданий доступ до підприємства, до технічних потужностей і документації.

Читайте також: «Після смерті заступника: до лікарні потрапив директор КП «Теплоенерго» 

«Постачає два питання: коли ця комісія почне працювати і що роботи, якщо вона скаже, що тариф, в принципі, обґрунтований, і можливо його потрібно ще підвищити, – говорить мер. – Чи згодяться на це ті, хто підняття тарифів критикують. Коли комісія побачить 1% на амортизацію і капітальні видатки, будуть задавати питання. Тому що, нажаль, ситуація з мережами така, що якщо не ремонтувати їх, ми матимемо не те, що другий Алчевськ, а Алчевськ по всій Україні. Але, ми готові повністю співпрацювати з цією комісією».

До якого рішення прийшли представники створеної комісії щодо розгляду питання підвищених тарифів, у понеділок, на апаратній нараді у міськраді повідомив заступник міського голови з питань УЖКХ Валерій Декусар.

«Було проведено чотири засідання, – коментує Валерій Декусар. – Перші два пройшли без якихось рішень, або заключень. Для роботи комісії був наданий повний пакет документів розрахунків тарифів КП «Теплоенерго». Одна з пропозицій, що була прийнята: доручити ЖГХ опрацювати тарифи «Теплоенерго».

Представники цієї ж комісії повідомили, що була пропозиція, що поки «Теплоенерго» ще раз розраховуватиме свій тариф, на цей час призупинити, або відтермінувати дію діючих підвищених тарифів (рішення про підвищення раніше було прийнято виконкомом).

Депутат міськради Оксана Піддубна зазначила, що вона подала адміністративний позов до суду.

«Якби там не було, – говорить Оксана Піддубна, – в будь-якому разі рішення про підвищення тарифів було прийнято з порушенням законодавства. Це,  я і буду оскаржувати».

У відповідь, мер міста повідомив, що якщо комісія НКРЕКП визначає підвищення тарифів необґрунтовано-скоригованими на вартість заробітної плати, яка зросла до 3200, яка не піднімалася з 2014 до 2017 року, вартість паливно-мастильних матеріалів, вартість запчастин, які прив’язані до курсу долара, висновки комісії будуть враховані, і тариф визначать у бік зменшення, а людям зроблять перерахунок і повернуть гроші.

«Але, комісія прийде і побачить в якому стані перебуває КП «Теплоенерго», – пояснює Віталій Малецький. – Комісія буде рекомендувати звернути увагу на докапіталізацію підприємства. Тоді тягар, який мав лягти на споживачів, перенесемо на плечі бюджету. Відбуватиметься дотація комунального підприємства, купуватимуться труби, пальне, техніка, виділятимуться кошти на погашення боргів перед вагонобудівником, надаватимуться кошти на реструктуризацію. Все це фінансуватиметься з бюджету.

Ми все робимо для того, аби витягти КП «Теплоенерго» з економічної прірви, і коли в Києві говорять, що повинен бути економічно-обґрунтований тариф, ми це вже зробили, ми привели тариф до мінімального економічного рівня саме на даний момент часу».

Депутат міськради Оксана Піддубна повідомила, що поки комісія НКРЕКП не проведе перевірку і ненадасть висновків, говорити про те, що тариф буде ще більшим, є недоцільним.

«Гройсман повідомив, що обґрунтування підвищенню тарифів немає, – зазначила Оксана Піддубна. –  Тому міркувати, що тариф підвищать, і коментувати це, поки нічого не відбулося, не правильно».

Все по темі: КП «Теплоенерго»  НКРЕКП  Тарифи 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2018 Четвер
12 Грудня, 2018 Середа
11 Грудня, 2018 Вівторок
більше новин