У Кременчуці гаражні кооперативи хочуть впорядкувати

 

З першого разу домовитися з представниками не вдалося. Ніхто з них не прийшов на засідання до мерії.

На сьогодні, 31 жовтня, у кременчуцькій мерії було заплановано провести засідання робочої групи з визначення тих гаражних кооперативів, які зобов’язані привести документацію в відповідності до законодавства. Однак на засідання прийшли лише представники структурних підрозділів міськвиконкому. Тож домовлятися було ні з ким.

Головуючий на засіданні заступник міського голови Дмитро Кравченко дав доручення структурним підрозділам протягом 10 днів надати свої пропозиції щодо впорядкування гаражних кооперативів. А потім вже буде визначено нову дату засідання робочої групи.

За даними головного архітектора міста Олександри Волощенко, у Кременчуці документально підтверджене існування 52 гаражних кооперативів, із яких сформовано відповідний перелік. Решта гаражів, якими користуються кременчужани, а їх приблизно 4,5 тис. одиниць,  не мають відповідних дозвільних документів на  встановлення.

Головний архітектор наголосила, що наразі від колективів гаражних кооперативів «Крюківський», «Крюківський-1», «Крюківський-2», «Крюківський-3» надійшло звернення стосовно внесення цих товариств до затвердженого переліку гаражних кооперативів. За її інформацією, відповідно до містобудівної документації гаражний кооператив «Крюківський» знаходиться на території комунально-складської зони, на якій передбачається встановлення гаражів. Решта ж  кооперативів частково займають територію комунально-складської зони, а частково – території перспективної зони озеленення, червоні смуги тощо. Тож, для того, аби оформити дозвільні документи на їх встановлення та внести до затвердженого переліку, в Земельному кадастрі міста мають відбутися певні зміни.

За інформацією керівника управління земельних ресурсів виконкому міської ради Ірини Безверхої, на даний час Земельний кадастр міста заповнений повністю, тож площу та межі земельних ділянок, де розміщені вищевказані гаражні кооперативи,  змінити не можливо, можлива лише зміна їх конфігурацій.

Взаналі ж, наголошувалося, що кожен гараж повинен мати дозвільні документи на його встановлення, а його власники сплачувати за оренду землі.

 

Все по темі: впорядкувати  гаражі  Кременчуці 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин