«Динамо» у Лізі Європи: знову «молоді хлопці» на шляху

 

Сьогодні у «Динамо» буде друга спроба взяти реванш у «Янг Бойз»

У нинішньому сезоні «Динамо» ні з ким так часто не зустрічалося, як з «Янг Бойз». Сьооднішня зустріч з «молодими хлопцями», які напевно стали для киян принциповим суперником, буде вже четвертою за три з невеликим місяці. Швейцарський клуб, який вибив в минулому сезоні з Ліги чемпіонів «Шахтар», зумів теж саме проробити і з командою Хацкевича, обігравши киян за всіма статтями на «Стад де Свісс». Ось тільки далі «жовто-чорні» вже за традицією не пішли, опустившись до Ліги Європи, де сліпий жереб знову звів їх з «Динамо».

 

У Берні на цей раз київська команда оселилася в готелі «Shweizehof», хоча під час минулого візиту жила в «Bellevue Palace». Очевидно, місце проживання змінили на фарт – дрібниць у футболі не буває.

Погода в Берні повинна супроводжувати хорошому футболу. Днем обіцяють, що стовпчик термометра підніметься до 15-ти градусів, що при повній відсутності вітру більш ніж комфортно, а під час матчу буде близько семи. Але точно ніхто не замерзне – чергове протистояння «Динамо» з «молодими хлопцями» обіцяє бути спекотним …

«Янг Бойз» – «Динамо»

Берн. Стадіон «Стад-де-Свісс». 20:00

ТВ-трансляція на каналі «Футбол 1»

 

Все по темі: Динамо  Янг Бойз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин