Кохання, зради та вбивства. «Кармен.TV»

Усе у стилі модерн. Адже на сцені Міського палацу культури «Кармен.TV» – візитну картку Раду Поклітару – представив театр «Київ Модерн-Балет».

Незвично, з гумором, артистично – якщо кількома словами описати враження від постановки.

Наприклад, сцени вбивств. У ключові моменти артисти завмирали на сцені у позах. А Мікаела, яка весь час сиділа на авансцені перед старезним телевізором, підходила і рухала руку Кармен чи Хосе до жертви. І тим самим керувала подіями у тому напрямку, як їй того хотілося. Коли ж Кармен повісилася, вона спокійнесенько забрала під ручку Хосе і посадила його поряд із собою перед телевізором. До речі, саме ця героїня отримала найбільше оплесків кременчуцької публіки під час спектаклю. І не лише завдяки хореографії, а й гумористичним та іронічним витівкам.

«Нестандартне поєднання музики  і рухів. Сильні підтримки», – це вже коментарі тих кременчужан, які самі займаються танцями. До речі, були моменти, коли музика припинялася, а танцівники продовжували рухатися.

Чуттєва Кармен, самовпевнений тореадор Ескамільо, зворушливий Хосе, дівчата з тютюнової фабрики та солдати у яскравих костюмах створили особливий іспанський шарм постановки і при цьому вразили нестандартністю.

Єдине, що дещо засмутило кременчужан – цього вечора вони не побачили Раду Поклітару – хореографа та засновника театру «Київ Модерн-Балет»

 

«Кармен.ТV» – перший спектакль, трупи «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ», яким колектив дебютував восени 2006 року. У березні 2007 року спектакль був удостоєний премії «Київська пектораль» у двох номінаціях: «кращий спектакль року», а також «найкраща робота балетмейстера» (Раду Поклітару).

Все по темі: Кармен.TV  Київ Модерн-Балет  Міський палац культури  Раду Поклітару 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин