Кращого кухаря серед дітей у Кременчуці визначили

Піца, салат «Цезар», бюргери – це лише страви на відбіркових етапах. У самому ж фіналі юні кременчуцькі кухарі мали не відгадати й приготувати секретну справу із запропонованих інгредієнтів. Організував ось уже 4-й сезон «Школи юних кухарів» Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», почесним Президентом якого є почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

10 фіналістів – читачів кременчуцьких дитячих бібліотек узяли участь у конкурсі. Вони мали відгадати, що можна приготувати з муки, перепелиних яєць, води, картоплі, капусти та води.

«Готуйтеся батьки! Тепер діти прийдуть додому і будуть робити вареники», – пожартував головний кухар конкурсу Євген Жуков. Виконуючи його інструкції фіналісти, серед яких були і дівчата, і хлопці. Швидко впоралися із завданням. Хоча батьки добре понервували за своїх дітей. Особливо під час замішування тіста.

Саме якість замішеного тіста, вигляд вареників та їхній смак оцінювало вимогливе журі.

Володаркою Гран-прі цього року у конкурсі стала Даша Юрієва. А приз глядацьких симпатій отримала Оля Щербак.

«Ми прийшли підтримати Дашу в цьому конкурсі, – розповіла одна з подруг переможниці Марина. – Ми також разом вдома готуємо. Дуже раді, що Даша перемогла. Дякуємо фонду «Джерело Дніпра» за такий конкурс. Цього разу я не брала участь у конкурсі. Але тепер також дуже хочу подати заявку».

Зі словами вітання від Почесного президента фонду «Джерело Дніпра», Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина звернулася представник фонду: «Дорогі друзі! Сьогодні ми підбиваємо підсумки «Школи юних кухарів». Конкурс вийшов веселий, побудований у дусі чесного суперництва. Але конкурс є конкурс. У ньому є учасники і переможці, але немає переможених. Я вітаю переможців, дякую усім учасникам. сподіваюся, що те, чого ви навчилися, цей конкурс допоможуть вам у виборі майбутньої професії. Бажаю всім учасникам, журі та гостям міцного здоров’я, успіхів та нових перемог».

До речі, усі фіналісти конкурсу отримали від фонду «Джерело Дніпра» не лише грамоти, а й подарунки. А переможниця – ще й цінний приз.

 

А ще на дітей цього дня чекала рухлива розважальна справа. А батьки, деякі навіть вперше, поласували варениками від своїх дітей-кухарів.

Все по темі: Джерело Дніпра  діти  конкурс  школа юних кухарів 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин