Комітет арбітрів нарахував п’ять суддівських помилок у матчі «Динамо» – «Ворскла»

Ярослав Козик не призначив три пенальті, два з який у ворота «Динамо»

Київський матч п’ятнадцятого туру між «Динамо» та полтавською «Ворсклою» став об’єктом жвавого обговорення. Арбітр матчу Ярослав Козик прийняв ряд суперечливих рішень. Найбільше кинулося в очі те, що суддя не дав полтавцям закінчити останню атаку за рахунку 2:1 на користь киян.

Комітет арбітрів Федерації футболу України оприлюднив аналіз суперечливих моментів цього матчу і нарахував там п’ять помилок.

1. Непризначений пенальті за фол проти Юрія Коломойця

На восьмій хвилині матчу Павло Ребенок подавав у штрафний майданчик на Юрія Коломойця. Того руками притримував Денис Гармаш. Динамівець повалив нашого нападника на газон, але арбітр пенальті не призначив.

2. Відсутність жовтої картки для Дениса Гармаша

На 17-й хвилині той же Денис Гармаш наступив на голеностоп Олександру Скляру. Ярослав Козик обмежився усним попередженням, хоча на 22-й хвилині нагородив гірчичником Володимира Чеснакова за фол проти Віталія Буяльського. На думку Комітету це непослідовність.

3. Ігнорування фолу Миколи Морозюка проти Павла Ребенка

На 19-й хвилині Микола Морозюк повалив на газон Павла Ребенка. Все сталося на межі штрафного майданчика. Арбітр не свиснув взагалі. На думку представників Комітету це помилка.

4. Другий непризначений пенальті у ворота «Динамо»

На 61-й хвилині Павло Ребенок знову подавав до штрафного майданчика «Динамо». М’яч влучив у руку Микити Корзуна, але Ярослав Козик не призначив пенальті, хоча м’яч змінив траєкторію.

5. Непризначений пенальті у ворота «Ворскли»

На 86-й хвилині рукою у своїй штрафній зіграв вже Микола Матвієнко, чим перервав потенційно небезпечну передачу на Дьємерсі Мбокані.

Нагадаємо, що цей матч «Ворскла» програла” з рахунком 2:1. Голи у складі «Динамо» забили Жуніор Мораес і Віталій Буяльський. Голом у складі «Ворскли» відзначився Володимир Чеснаков, передає «Полтавщина Спорт».

Все по темі: арбітр  Ворскла  Динамо  помилки