Кременчуцький райсуд оштрафував підприємця на 17 тисяч гривень за виготовлення фальсифікованого алкоголю

 

Чоловік змішував спирт із водою, додавав туди глюкозу та харчову добавку «Карамель», щоб продукція походила на горілку та коньяк

26 жовтня відбулося засідання Кременчуцького райсуду, на якому розглянули матеріали кримінального провадження прокуратури Полтавської області щодо обвинувачення раніше не судимого Костянтина Шпаківського за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Суд встановив, що обвинувачений із початку січня по 19 серпня 2016 року незаконно виготовляв та збував алкогольні напої та інші підакцизні товари.

Так, на початку минулого року Костянтин Шпаківський придбав необхідне обладнання і взяв в оренду приміщення в Черкасах, за що сплачував власнику 3 тис. грн щомісяця. Там він розпочав виготовлення алкогольних напоїв. Насамперед обвинувачений через інтернет за 150 тис. грн купив спирт. Останній він змішував із водою та додавав допоміжні речовини, наприклад, глюкозу та харчову добавку «Карамель». Так він отримував «горілку» та «коньяк». Отримані напої чоловік розливав у 5 літрові пластикові пляшки.

У січні обвинувачений збув перші 50 літрів горілки за ціною 35 грн за літр та 2 л коньяку за ціною 40 грн за літр, за що отримав 1830 грн. У подальшому чоловік реалізував продукцію на території Черкаської та Полтавської областей ще на 14 тис. грн.

19 серпня 2016 року, під час обшуку правоохоронці вилучили підакцизної продукції майже на мільйон гривень. Зокрема, близько 1350 літрів спирту, 5400 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв та знаряддя й обладнання для незаконного виробництва.

Згідно з висновку експерта, отримані зразки для експертного дослідження не відповідають діючим стандартам ДСТУ «Горілки і горілки особливі. Технічні умови».

8 червня 2017 року між прокурором та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості, а підсудний визнав себе винним, повідомляє «Полтавщина»

.

За три місяці суддя Кременчуцького райсуду Олександр Колотієвський вирішив:

  • затвердити угоду про визнання винуватості;
  • призначити покарання у виді штрафу в розмірі 17 тис. грн;
  • стягнути на користь держави витрати за проведення експертизи в сумі 7,9 тис. грн.

 

Все по темі: алкоголь  суд  фальсифікований  штраф 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин