У Кременчуці стартував конкурс проектів підтримки розвитку малих та середніх підприємств

У Кременчуці відбулася презентація Фонду сприяння розвитку малих та середніх підтриємст у рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

Наразі відкрито прийом проектних заявок від  неприбуткових підприємств, установ та організацій, в тому числі тих, засновниками яких є міська рада в місті – партнері Проекту ПРОМІС; неприбуткових закладів освіти, науки та культури міст-партнерів Проекту Проміс на конкурс проектів щодо сприяння розвитку малих та середніх підприємств. Передбачається, що сума фінансування одного проекту  складатиме від 20 до 40 тисяч канадських доларів (у гривневому еквіваленті). Від авторів проектів (заявників) очікують власний внесок у розмірі не менше 30 % вартості проекту. При цьому представники ПРОМІС говорять, що цей внесок може виражатися як у  грошовому еквіваленті, так і у інших ресурсах. Проектні заявки очікують отримати вже до 29 листопада.

Головні цілі фонду – створення сприятливого бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу,  підтримка розвитку інфраструктури для МСЛ та розвиток трисекторного партнерства для підтримки розвитку бізнесу. У заході взяли участь перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мелькик, директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко, головний експерт з розвитку бізнесу Проекту ПРОМІС Валерій Кікоть та інші зацікавлені особи.

Детальну інформацію про Проект можна отримати на сайті: www.pleddg.org.ua/ua/pro-promis/partneri-ta-geografiya/.

Все по темі: бізнес  заявка  проект  ПРОМІС 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин