Збірна України грає проти Словаччини

Сьогодні ввечері збірна України проведе третій товариський матч під керівництвом Андрія Шевченка.

«Переглянути потенційних кандидатів» – звучить завдання на гру. Практично всі футболісти збірної України, які грали у відборі ЧС-2018, знаходяться в самому футбольному віці, і їм під силу повністю відіграти і наступний відбіркового цикл до ЧЄ-2020. Проблема в іншому, і вона не секрет – вибір виконавців у розпорядженні Андрія Шевченка був настільки обмежений, що будь-яка травма, хвороба або дискваліфікація ставала головним болем.

Збірна Словаччини найбільш прикрим чином не потрапила на чемпіонат світу, ставши тією самою дев’ятої командою, яка виявилася гіршою серед тих, що зайняли другі місця. Але, якщо трохи вникнути, то нічим вона своїх суперників не здивувала, програвши головним конкурентам, Словенії, Шотландії та Англії, на чужих полях, а англійцям ще й на своєму. Двома ж перемогами над Мальтою і Литвою нікого не здивуєш.

Сьогодні товариський матч, але щоб підігріти до нього інтерес, згадаємо про останні два поєдинках збірних України і Словаччини. Адже це саме словаки у вересні 2014 року всім нам зіпсували свято, якого хотілося, в матчі-відкритті кваліфікації на ЧЄ-2016. А потім рівно через рік так і не дозволили українцям розпечатати свої ворота, відправивши нашу команду в раунд плей-офф. Справа, звичайно, минула, тим більше що на Євро наша команда таки пробилася. Однак, такий-сякий осад залишився, так, може, з третьої спроби збірна України зможе засмутити нашого західного сусіда? Тим більше що в Україні наша команда словаків ще не перемагала. Всього 5 матчів провели збірні України та Словаччини, і перемога 3: 2, здобута на міжнародному турнірі на Кіпрі в 2009 році так і залишається для нас єдиною. Загальний же баланс – повна рівність: по перемозі і 3 нічиї, м’ячі 5: 5.

Україна – Словаччина
Львів. Стадіон «Арена-Львів». 20.00
ТВ-трансляція на телеканалі «Україна»

Все по темі: збірна  Словаччина  Україні 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин