«Каміння з неба»

Про те, що у Кременчуці, на проспекті Свободи, будинок № 47 стоїть із розкритим дахом, «Вісник» уже писав. Він став міською легендою! Замість даху – плівка. Зникали, а потом знову з’являлися труби. Тепер у квартири людей згори тече каналізаційна «жижа»!

 

Декілька місяців мешканці багатоповерхівки переживали довготривалий ремонт даху. Половину будинку перекрили, при цьому використовували електроенергію пенсіонерки з 5-го поверху. Коли просились до неї підключитись, обіцяли віддати гроші за використану електроенергію. Це так і залишилось обіцянкою, гроші жіночці не віддали. А от друга частина будинку залишилась без даху!

Його під час «ремонту» перетворили на туалет, робітники навіть не намагались спускатись вниз, а справляли фізіологічні потреби на даху! Тут намагались вкрасти металеві труби, забруднили димарі, чим створили загрозу вибуху. Зробили жилий будинок некомфортним і навіть небезпечним для мешканців.

Такому ремонту люди обурювались та звернулись по допомогу до міськвиконкому. Виявилось, що фірма, з якою уклали угоду на ремонт даху, – зі Львова, і в нашому місті вона працює вперше. Згідно з інформацією з достовірних джерел, відомо, що своєрідним гарантом якості робіт фірми «Візин Річ» стала одна з керуючих компаній міста, і саме її керівництво має бути співвідповідальним у тому, що сталося.

Слід зазначити, що два тижні тому представник фірми «Візин Річ» Ігор Заїка зустрівся з мешканцями і обіцяв усунути проблеми найближчим часом. Тоді він говорив, що така затримка з ремонтом – не їхній прокол.

«Були збої у поставках будівельних матеріалів. Ми замовили, а завод-виробник не зміг поставити їх у визначені строки. Через це вчасно не перекрили дах, і квартири затопило», – пояснення керівника будівельної фірми.
Усіх мешканців він запевнив, що за 2-3 дні над будинком з’явиться тимчасове перекриття, і більше квартири не затоплюватиме.

Та сталось не так як бажалось! Зникали робітники, змінювались темпи виконання робіт. Щоправда, керівництво фірми тепер мовчить. І тут новий сюрприз. Через 2 тижні «інтенсивних робіт» люди отримали не просто дах, який не захищає від дощу, а дещо взагалі неможливе.

«Тихо шифером шурша новая крыша едет не спеша. Последствия ремонта. Стало хуже, чем было. Теперь еще и канализация льется в квартиры», – написала на своїй сторінці у соціальній мережі волонтер Ірина Митрофанова.

Все по темі: ремонт  скандал 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин