Книга про Олега Бабаєва: «Життя заслуговує дослідження»

Саме цією фразою та «Трагедії можуть повторюватись», «Масштаб трагедії може збільшуватися» почалася презентація книги про народного мера Олега Бабаєва, автором якої є Микола Фельдман.

 

«Мають початися широкі дискусії», – таким наслідком повинне стати прочитання книги, вважає її автор.

Микола Фельдман розповів, що «завжди хотів написати книгу, як Олег Бабаєв прагнув, щоб Кременчук став кращим містом у країні», і  тому що «важко уявити,  що жертва сталася даремно».

Книга не написана відсторонено, у ній Микола Фельдман є учасником. Адже і за життя Олега Бабаєва він був частиною його команди.

Ключовим питанням є відновлення справедливості. «Пам’ять уже стирається. Багато хто пам’ятає не так, як пам’ятаю я», – розповів автор.

Своїми думками стосовно книги поділилися ті, хто першим її прочитав.

«Книга розкриє очі. Щоб убивці і замовники були покарані», – думка народного депутата Юрія Шаповалова.

«Добрий, трохи сумний, зосереджений», – це про фото Дмитра Бабця у книзі розповів міський голова Віталій Малецький. Та безпосередньо про Олега Бабаєва: Він новатор, який створював проекти. Деякі він устигнув завершити, деякі ми завершили або ще маємо завершити».

«Так, як робив на м’ясокомбінаті, коли був президентом «Ворскли» – коли перед тим, як будувати, руйнуєш старе… Відчуєш шалений спротив тих, чиї інтереси будуть ламатись… Але не думали, що все завершиться так трагічно», – про Олега Бабаєва та його трагічну загибель поділився перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод.

«Прочитати треба. Подумати є над чим», – коротко сказала Ольга Бабаєва, дочка народного мера.

Все по темі: дискусія  книга  народний мер  Олег Бабаєв 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин