Як вивести сіль з організму

Про те, що надлишки солі завдають організму значної шкоди, знають усі. Позбутися проблем, які виникають через цей надлишок, можна багатьма способами. Але чи дійсно потрібно займатися такою клопіткою справою?

Шкода солі для здоров’я людини

Як і будь-який інший продукт, сіль необхідна для нормальної життєдіяльності. Однак у разі зловживання солоними продуктами травна система не встигає переробити її надлишки. Тому сіль відкладається в організмі.

Найбільшої шкоди зазнають суглоби в кінцівках і хребті. Знижується їхня рухливість, і з віком з’являється сильний біль.

Також сіль, як елемент, що природним чином поглинає воду, ускладнює травний процес. Це може призвести до зайвої ваги, розвитку деяких специфічних хвороб: виразки, подагри, утворення каменів у нирках і сечовому міхурі.

Способи виведення солі

Вивести сіль з організму можна багатьма способами. Більшість із них ґрунтується на спеціальних дієтах. Але їхня ефективність практично сходить нанівець, якщо не приділяти належну увагу іншим методикам. Так, одна з основних причин відкладення зайвих солей в організмі – невелике споживання рідини, без якої переробка у травному тракті утруднена. Необхідно пити якомога більше води в чистому вигляді. Також варто стежити за своїм щоденним раціоном, звести до мінімуму споживання шкідливих і солоних продуктів, уникати переїдання.

Непоганий спосіб профілактики болю в суглобах, пов’язаного з відкладеннями солей, – фізичні вправи. Найбільш ефективні з них – аеробні та гімнастика. Також корисні відвідування лазні або сауни.

Продукти, що виводять сіль

Виведення надлишку солей з організму неможливе без правильно підібраної дієти. Найефективнішими у цьому вважаються наступні продукти:

– рис – злак, який рекомендують замочувати на кілька годин перед готуванням, після чого варять без додавання солі та вживають у прісному вигляді;

– морська капуста – надзвичайно корисний продукт, насичений альгінатами (можуть не тільки розщеплювати солі, а й сприяють виведенню з організму інших шкідливих елементів);

– картопля – як відомо, крохмаль, на який багата картопля, – натуральний природний абсорбент (особливо він корисний у тому випадку, якщо бульби запікають або варять у шкірці);

– брусниця – ягоди можна вживати і у свіжому вигляді, але краще готувати з них настій (замочувати в чистій воді на добу, після чого вживати по склянці перед кожним прийомом їжі).

Все по темі: здоров`я  корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин