Що відзначають 13 листопада кременчужани

Як і весь світ, 13 листопада особливу увагу приділяють людям з найважчою нозологією.

13 листопада відзначають Міжнародний день сліпих. Тих людей, які наразі мають один робочий день на тиждень. Й особливо потребують фінансової підтримки і добрих, теплих слів та уваги.

Цього дня Кременчуцький осередок УТОС привітав Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

Бібліотеці УТОС подарували, флешки, диски та конверти для них – те, що потрібно, аби записувати аудіокниги чи музику.

До речі, в УТОСівців є свій самодіяльний художній гурт. «Джерело Дніпра» фінансує їхні поїздки на конкурси.

А також фонд допоміг із проведенням Інтернету в будівлю осередку та встановив нові вікна у бібліотеці. Загалом же «Джерело Дніпра» допомагає осередку сліпих кременчужан із 2005 року.

«Дякуємо за ваші увагу та підтримку, дуже важливі для нас. Нам необхідно відчувати таку підтримку суспільством. Усе що у нас є – від вас», – із вдячністю звернувся до представника фонду Голова первинної організації УТОС Віталій Островський.

А учасники гурту подякували фонду «Джерело Дніпра» та його Почесному Президенту, Почесному громадянину Кременчука Володимиру Матицину піснями у власному виконанні. Та подарували диск із записом їхньої театральної постановки.

«Сьогодні день добра. Сподіваємося, що ваша доброта ніколи не закінчиться», – додала завідувачка бібліотеки Ірина Михайлова.

Також кременчуцькі УТОСівці вручили на знак вдячності фонду «Джерело Дніпра» та його Почесному Президенту Володимиру Матицину почесні грамоти.

У свою чергу, представник фонду зі словами вітання звернулася від імені Володимира Матицина: «Дорогі друзі! 13 листопада ми відзначаємо Міжнародний день сліпих – день, який нагадує нам про те, хто потребує підтримки і допомоги. Ми завжди будемо допомагати людям з обмеженими можливостями реалізувати себе, свої здібності, свій потенціал. Дуже важливо, щоб кожна людина, незалежно від стану здоров’я, мала реальну можливість бути повноправним членом суспільства, отримувати знання та професійні навички. Хочу побажати усім людям з обмеженими можливостями не занепадати духом, зберігати оптимізм, ставити перед собою мету і досягати її. Спираючись на підтримку держави, рідних та близьких, усіх тих, хто завжди готовий стати поряд із вами».

Все по темі: благодійність  День сліпих  Джерело Дніпра  допомога 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин