Литва вимагатиме конфіскації авто, завезених в Україну незаконно

 

Митний департамент Литви відзвітував про перші результати перевірок законності експорту авто з литовськими номерами в Україні.

Про це пише литовське видання Verslo žinios ( «Ділові знання»).

Згідно зі звітом митного департаменту Литви, понад 59 тис. автомобілів були вивезені з Литви в Україну в обхід існуючих законодавчих норм, тобто з грубими порушеннями митних правил. Як відзначають експерти, таке визнання може серйозно вдарити по так званим власникам авто на литовських номерах, які завезли їх в якості співробітників компанії. У Литві дуже жорстко карають за приховування податків – наприклад недавно у громадянина конфіскували незадекларовані $ 31 тис. і виписали штраф.

Власники або акціонери таких литовських фірм можуть бути звинувачені відразу за трьома статтями литовського кримінального кодексу. Це розтрата коштів підприємства, несплата податків і масовий найм нелегальних працівників на роботу (адже за документами, українські «власники» литовських авто – це водії таких компаній).

Українські власники таких автомобілів на литовських номерах, які завезені на територію нашої країни за допомогою помічених в шахрайстві компаній, матимуть серйозні клопоти. Зокрема, при перетині кордону України з одним з європейських держав таке авто може бути конфісковано. Або якщо українська влада отримає дані про таких незаконних авто, вона сама може виявляти, затримувати і конфісковувати дані автомобілі.

Джерело: Еспрессо

Все по темі: авто  конфіскації  Литва 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин