Литва вимагатиме конфіскації авто, завезених в Україну незаконно

 

Митний департамент Литви відзвітував про перші результати перевірок законності експорту авто з литовськими номерами в Україні.

Про це пише литовське видання Verslo žinios ( «Ділові знання»).

Згідно зі звітом митного департаменту Литви, понад 59 тис. автомобілів були вивезені з Литви в Україну в обхід існуючих законодавчих норм, тобто з грубими порушеннями митних правил. Як відзначають експерти, таке визнання може серйозно вдарити по так званим власникам авто на литовських номерах, які завезли їх в якості співробітників компанії. У Литві дуже жорстко карають за приховування податків – наприклад недавно у громадянина конфіскували незадекларовані $ 31 тис. і виписали штраф.

Власники або акціонери таких литовських фірм можуть бути звинувачені відразу за трьома статтями литовського кримінального кодексу. Це розтрата коштів підприємства, несплата податків і масовий найм нелегальних працівників на роботу (адже за документами, українські «власники» литовських авто – це водії таких компаній).

Українські власники таких автомобілів на литовських номерах, які завезені на територію нашої країни за допомогою помічених в шахрайстві компаній, матимуть серйозні клопоти. Зокрема, при перетині кордону України з одним з європейських держав таке авто може бути конфісковано. Або якщо українська влада отримає дані про таких незаконних авто, вона сама може виявляти, затримувати і конфісковувати дані автомобілі.

Джерело: Еспрессо

Все по темі: авто  конфіскації  Литва 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
23 Вересня, 2018 Неділя
22 Вересня, 2018 Субота
більше новин