П’ятеро юних кременчуцьких каратистів вибороли нагороди на Кубку «Кадзоку»  

 

У Кременчуці пройшов Вікритий кубок СК «Кадзоку» з Кіокушин карате.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Полтави, Кременчука, Києва, Павлиша (Кіровоградська область) та Олександрії.

Переможцями і призерами турніру стали:

Категорія 6-7 років 20 кг

  • 1 місце — Павлюк Олександр (Павлиш)
  • 2 місце — Скидан Михайло (Полтава)
  • 3 місце — Безган Захар (Павлиш)

Категорія 6-7 років 20-25 кг

  • 1 місце — Маховський Єгор (Павлиш)
  • 2 місце — Щербіна Антон (Олександрія)
  • 3 місце — Міщенко Єгор (Олександрія)

Категорія 6-7 років понад 25 кг

  • 1 місце — Вовк Артур (Олександрія)
  • 2 місце — Мірошніченко Іван (Полтава)
  • 3 місце — Онисько Андрій (Павлиш)

Категорія 6-7 років (молодші дівчата)

  • 1 місце — Калюжна Євгенія (Полтава)
  • 2 місце — Хіморода Софія (Павлиш)

Категорія 8-9 років 25 кг (Блок А)

  • 1 місце — Бабич Максим (Полтава)
  • 2 місце — Гурьєв Микола (Київ)
  • 3 місце — Ковшик Андрій (Полтава)

Категорія 8-9 років (Блок Б)

  • 1 місце — Остроушко Артем (Олександрія)
  • 2 місце — Бойчук Дмитро (Олександрія)
  • 3 місце — Пиндик Гліб (Олександрія)

Категорія 8-9 років 25-30 кг (Блок А)

  • 1 місце — Струсь Артем (Полтава)
  • 2 місце — Цікура Олександр (Полтава)
  • 3 місце — Данилюк Ілля (Олександрія)

Категорія 8-9 років 25-30 (Блок Б)

  • 1 місце — Вишня Богдан (Полтава)
  • 2 місце — Яременко Роман (Полтава)
  • 3 місце — Левченко Тимофій (Олександрія)

Категорія 8-9 років 30-35 років (Блок А)

  • 1 місце — Амелічев Ян (Київ)
  • 2 місце — Мехеда Назар (Кременчук)
  • 3 місце — Калініченко Керім (Полтава)

Категорія 8-9 років 30-35 кг (Блок Б)

  • 1 місце — Завалій Артем (Олександрія)
  • 2 місце — Лещенко Денис (Олександрія)
  • 3 місце — Кравченко Богдан (Полтава)

Категорія 8-9 років понад 35 кг (Блок А)

  • 1 місце — Кравець Станіслав (Олександрія)
  • 2 місце — Бахмацький Владислав (Київ)

Категорія 8-9 років понад 35 кг (Блок Б)

  • 1 місце — Гога Богдан (Павлиш)
  • 2 місце — Пономаренко Святослав (Полтава)
  • 3 місце — Зінчук Ілля (Кременчук)

Категорія 8-9 років (молодші дівчата)

  • 1 місце — Корабльова Вероніка (Павлиш)
  • 2 місце — Садовнікова Олександра (Полтава)
  • 3 місце — Барановська Анастасія (Олександрія)

Категорія 10-11 років 35 кг (Блок А)

  • 1 місце — Новіков Віктор (Павлиш)
  • 2 місце — Лук’яненко Євгеній (Павлиш)
  • 3 місце — Несміян Ігор (Павлиш)

Категорія 10-11 років 35 кг (Блок Б)

  • 1 місце — Крупін Андрій (Олександрія)
  • 2 місце — Дмітрієв Станіслав (Олександрія)
  • 3 місце — Максименко Станіслав (Павлиш)

Категорія 10-11 років 35-40 кг (Блок А)

  • 1 місце — Козарчук Максим (Павлиш)
  • 2 місце — Різник Дмитро (Павлиш)

Категорія 10-11 років 35-40 кг (Блок Б)

  • 1 місце — Посполітак Данило (Полтава)
  • 2 місце — Крупін Артем (Олександрія)
  • 3 місце — Каленюк Артем (Київ)

Категорія 10-11 років 40-45 кг

  • 1 місце — Удовицький Хен (Кременчук)
  • 2 місце — Ткаченко Андрій (Полтава)

Категорія 10-11 років понад 45 кг

  • 1 місце — Юрченко Денис (Київ)
  • 2 місце — Гайдук Микита (Київ)
  • 3 місце — Опанасюк Дмитро (Київ)

Категорія 10-11 років 50-55 кг (Дівчата)

  • 1 місце — Гайдар Катерина (Олександрія)
  • 2 місце — Білко Поліна (Павлиш)
  • 3 місце — Онисько Каріна (Павлиш)

Категорія 10-11 років 35-40 кг (Дівчата)

  • 1 місце — Орловська Ольга (Олександрія)
  • 2 місце — Павлишина Валерія (Кременчук)
  • 3 місце — Тертична Мирослава (Київ)

Категорія 12-13 років 40 кг

  • 1 місце — Павлюк Максим (Павлиш)
  • 2 місце — Дмітрієв Олександр (Олександрія)
  • 3 місце — Скорик Андрій (Павлиш)

Категорія 12-13 років 40-45 кг (Блок А)

  • 1 місце — Дуканич Матвій (Кременчук)
  • 2 місце — Сурженко Дмитро (Київ)
  • 3 місце — Григоренко Юрій (Павлиш)

Категорія 12-13 років 40-45 кг (Блок Б)

  • 1 місце — Лень Олександр (Полтава)
  • 2 місце — Вовк Єгор (Олександрія)
  • 3 місце — Слинько Михайло (Олесандрія)

Категорія 12-13 років понад 50 кг

  • 1 місце — Косяк Вадим (Київ)
  • 2 місце — Костюченко Денис (Полтава)
  • 3 місце — Тараканов Роман (Полтава)

Категорія 12-13 років (об’єднана) дівчата

  • 1 місце — Бенько Діана (Олександрія)
  • 2 місце — Ленгрен Анна (Київ)
  • 3 місце — Безолюк Аліна (Київ)
  • 3 місце — Ткаченко Софія (Олександрія)

 

Все по темі: Кадзоку  каратисти  Кременчуцькі  кубок 

Карта депутатів
Банер
Банер
Банер
23 Листопада, 2017 Четвер
22 Листопада, 2017 Середа
більше новин