Поліція Кременчука склала 10 адмінпротоколів щодо поганого стану доріг

 

Працівники відділу безпеки дорожнього руху провели осіннє обстеження стану доріг Кременчука та районів

Працівники відділу безпеки дорожнього руху, спільно з представниками дорожніх і комунальних служб провели комісійне обстеження вулично-шляхової мережі та залізничних переїздів Кременчука, автомобільних доріг Кременчуцького, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів і перевірили їх готовність до роботи в осінньо-зимовий період.
Комунальними підприємствами Кременчука впродовж поточного періоду 2017 року виконано значний обсяг робіт по ремонту дорожнього покриття вулиць, встановленню та заміні технічних засобів регулювання дорожнім рухом.
Однак, виявлено ряд недоліків, які впливають на безпеку дорожнього руху на вулицях міста. Зокрема, потребує ремонту дорожнє покриття проїзних частин на вулицях Вадима Пугачова, на ділянці від проспекту Свободи до вулиці Чкалова, Житлобудівській, Флотській, С. Крушельницької та Рокосовського.
Згідно акту обстеження доріг необхідно встановити та замінити 37 дорожніх знаків. Також, на світлофорних об’єктах, які розміщені на перехрестях вулиць Першотравневої та Перемоги, І. Сердюка та Н. Сотні, Соборної та Н. Сотні і на проспекті Л. Українки в районі зупинок громадського транспорту «Пивзавод» та «Керченська» відсутні пішохідні світлофори, що створюють незручності та небезпечні умови для руху пішоходів.
Перевірили і комунальні підприємства щодо готовності до роботи у прийдешній зимовий період. На підприємстві КАТП-1628, на яке покладено обов’язки по утриманню доріг у зимовий період, в повному обсязі заготовлено соляно-піщаної суміші та чистої солі необхідної для утримання дорожнього покриття у належному стані та в достатній кількості підготовлена снігоочисна техніка.

За результатами перевірки за незадовільне утримання вулично-шляхової мережі на відповідальних осіб працівники патрульної поліції склали 10 адміністративних матеріалів, за виявленими недоліками видали 7 вимог та приписів на їх усунення. Також, інформація про фактичний стан вулиць міста направлена до органів місцевої влади, повідомляє прес-служба.

 

Все по темі: дмінпротоколи  доріг  поліція  стан 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин