У Кременчука з’явиться стратегія розвитку до 2028 року

Наразі це лише проект.

«Треба розуміти, куди ми рухаємося, навіщо, за рахунок яких ресурсів, у які строки і хто, врешті-решт, за це відповідає. 21.11.2017. Велика сесій зала. 10.00», – написав на своїй сторінці у «Фейсбук» Андрій Мельник, директор Кременчуцького центру «Кременчук Інвест».

Мета Стратегії розвитку міста полягає у вирішенні спільних проблем і реалізації спільних завдань щодо ефективного розвитку продуктивних сил громади, раціональне використання ресурсного потенціалу, створення комфортних умов життя населення, забезпечення екологічної безпеки та вдосконалення територіальної організації суспільства. Це досягається через спільну реалізацію інтересів влади, громади та бізнесу.

Нерівність між жінками та чоловіками призводить до економічних спотворень і стримує економічне зростання, тоді як увага до ґендерних відмінностей і нерівності сприяє сталому місцевому економічному розвитку. Саме тому робота над аспектами ґендерної рівності була невід’ємною частиною розробки Стратегії розвитку міста Кременчука.

У Стратегії приділено увагу рівній участі жінок і чоловіків в економічній діяльності, визначено економічні можливості та перешкоди. Місто надаватиме підтримку забезпеченню якісного працевлаштування жінок і чоловіків в рамках ініціатив зі створення робочих місць, забезпечуватиме врахування голосу жінок в управлінні містом і застосовуватиме на практиці принципи ґендерної рівності гарантовані Законом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Стратегія спрямована на економічний розвиток як процес стратегічного партнерства, який допомагає прискоренню зростання продуктивності місцевої економіки через стимулювання інвестицій у нові та існуючі підприємства з високим потенціалом до зростання, створення умов для цього розвитку на тривалий період.

Обґрунтування положень Стратегії розвитку міста здійснено на основі статистичних показників розвитку України, Полтавської області та аналітичної й оперативної інформації управлінь і відділів міськвиконкомів, райдержадміністрацій, аналітичних досліджень і прогнозних розрахунків, чинних законодавчих і нормативних актів Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів влади з урахуванням міжнародних правових актів і міжнародних угод.

Із повним текстом стратегії розвитку міста Кременчука можна ознайомитись за посиланням.

Все по темі: партнерство  проект  розвиток  стратегія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2018 Четвер
12 Грудня, 2018 Середа
11 Грудня, 2018 Вівторок
більше новин