У Кременчуці відбулося засідання конкурсної комісії з проведення інвестиційних конкурсів

На засіданні було відкрито конверт. 

Сьогодні, 15 листопада у Кременчуці відбулося засідання конкурсної комісії з проведення інвестиційних конкурсів. Засідання проводив директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник та перший заступник міського голови Володимир Пелипенко.

Вони повідомили, що конкурс, щодо «Реалізації соціально-інвестиційного проекту з облаштування стаціонарних тимчасових споруд – торговельних рядів для роздрібної торгівлі власно вирощеною продукцією» тривав 20 календарних днів, протягом них могли надходити пропозиції від потенціальних учасників, які були проінформовані заздалегідь.

На порядку денному комісією з 13 чоловік було розглянуто питання «Відкриття конверту».

За їх словами, у зв’язку з тим, що до розгляду надійшов лише один конверт, положення про конкурс надалі буде розглянуто та змінено. Можливо, хтось із місцевих виробників також зможе взяти участь у ньому.

Також, було наголошено, що за час, протягом якого тривав конкурс усних звернень надходило багато, тобто фермери цікавилися даною пропозицією. Однією з причин, того що надійшов лише один конверт, може бути, те що даний рік був не дуже плідним.

Відкривши конверт, представники комісії оприлюднили ім’я виробника, який подав документи. Його справа буде вивчатися та перевірятися. Після чого оприлюдняться результати на наступному засіданні конкурсної комісії.

Було одноголосно проголосовано, провести засідання наступного понеділка, 20 листопада.

Аліна Слинько 

Все по темі: Кременчук  проведення інвестиційних конкурсів 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин