Кубок Титана і Кубок Дніпродзержинська

11 листопада у Кременчуці на базі КДЮСШ №2 відбувся Відкритий турнір КУБОК ТИТАНУ з класичного жиму лежачи, який проходив за підтримки СК «Титан», Кременчуцької міської ради, Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та дирекції КДЮСШ №2.

У змаганнях брали участь 50 спортсменів з трьох областей Полтавська, Кіровоградська, Сумська.
Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді у Кременчуці та підтримка його у Полтавській області.
На помості Кубку Титана разом з дебютантами змагань брали участь багато Кандидатів у майстри спорту України та Майстрів спорту України. Загалом під час проведення турніру було розіграно 20 комплектів медалей та були визначені абсолютні переможці серед чоловіків та жінок.
Чоловіки:
1 Швидко Денис (Суми)
2 Калініченко Ігор (Полтава)
3 Єрофєєв Сергій (Кременчук)
Жінки:
1 Карпова Ірина (Полтава)
2 Дроздова Ольга (Кременчук)
3 Непран Марія (Полтава)
За підсумками змагального дня команда СК «Титан», яка тренується під керіництвом віце-президенка Владислава Крамаренка в складі якої було 13 спортсменів здобула перше місце в командному заліку і гідно представила наше місто на турнірі. Ольга Дроздова у в.к. до 72 кг здобула золото першості для себе та своєї команди, Андрій Бутенко у в.к. до 83 кг став другим з результатом у 170 кг, а Сергій Єрофєєв здобув срібло у в.к. до 105 кг з результатом 202,5 кг та підкорив третє місце в Абсолютному заліку!
Загалом змагання принесли дуже велику кількість емоцій, переживань, перемог та позитивних емоцій , всі спортсмени були в чудовому настрої та щирі на побажання, як до організаторів змагань та і до людей які прийшли їх підтримати.
Але не зупинившись на одному дні змагань команда СК «Титан» з 6 спортсменів, 12 листопада вирушила до Дніпродзержинська де їх чекав також тріумф. Нашим спортсменам вдалось здобути 7 нагород, а саме 5 золотих, 1 срібну та 1 бронзову. Дві золоті медалі з результатом 200 кг здобув Сергій Єрофєєв, який брав участь у змаганнях серед чоловіків та ветеранів, також золото здобули Андрій Бутенко з результатом 165 кг, Юлія Єрофєєва з результатом 45 кг та Ольга Дроздова з результатом 102,5 кг. Срібло виборов Володимир Мартинюк з результатом 170 кг, та бронзова нагорода Дмитра Погребняка результат якого також 170 кг.
Ось так гідно та з перемогами для Кременчука пройшли вихідні дні.

Все по темі: жим лежачи  Кубок Дніпродзержинська  Кубок Титана  спортсмен 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин