Одночасно три події: активні кременчуцькі діти

Одночасно три події відбулися сьогодні, 16 листопада в одному місці. Це підсумки літературно-краєзнавчого конкурсу «Історія Кременчука очима моїх рідних», вихід кременчуцької книги з однойменною назвою та боулінг-турнір. Організатором усіх цих подій став Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

У конкурсі узяли участь талановиті кременчужани, учні 5-11 класів, читачі кременчуцьких дитячих бібліотек. У кожній віковій категорії було по три переможці. А також журі обрало володаря Гран-прі.

«Я знайшов старий альбом у квартирі, до якої ми переїхали. Там були старі фотографії, написи, історії. Звідти я дізнався, що відбувалося у Кременчуці упродовж трьох тисячоліть», – розповів переможець.

Також учасники писали історії про когось конкретно – своїх рідних чи знайомих. Усі ці твори склали книжку, примірники якої тепер є у міських бібліотеках та Кременчуцькому краєзнавчому музеї.

«Усі фотографії потраплять у науковий архів нашого музею – ваші та ваших рідних, – розповіла директор Краєзнавчого музею – співзасновника конкурсу, Алла Гайшинська. – Тож через десятиліття дослідники та науковці зможуть знайти ці світлини в архівах».

«Історія нашого Кременчука складається з ваших історій. Бажаю вам стати справжніми краєзнавцями», – побажала талановитим кременчуцьким дітям та підліткам замісник начальника управління культури і туризму Тетяна Чернова.

Цього дня учасники показали не лише свої знання, а й позмагалися у боулінг-турнірі. За його підсумками визначили кращого гравця та кращу команду.

Також усі діти цього дня отримали подарунки та грамоти. Особливо пощастило володарю Гран-прі Володимиру Паламарчуку, якому подарували mp3-плеєр. А ще всі талановиті діти, граючи у боулінг, ласували смачною піцою. І все це – завдяки Всеукраїнському фонду «Джерело Дніпра».

Учасники і їхні батьки дякували за організацію такого конкурсу та проведення веселого та яскравого відпочинку. Підтвердження тому, що вони люблять конкурсу від цього фонду називали те, що багато дітей уже по два і більше разів беруть участь у різноманітних конкурсах від фонду «Джерело Дніпра».

Зі свого боку, зі словами вітання від Почесного Президента Володимира мати цина до присутніх звернулася представник фонду: «Дорогі друзі! Вітаю вас із завершенням конкурсу. Простим він не був. Авторам було потрібно у короткому творі розповісти про свого старшого члена родини, але і розкрити історію нашого улюбленого Кременчука. І з цим завданням наші конкурсанти впорались. Розповіді про звичайних людей і ситуації відображають у своїй буденності епохальність та велич. Дата нашої зустрічі – 16 листопада – обрана невипадково. Сьогодні в усьому світі відзначають День толерантності. Одним із принципів толерантності є збереження пам’яті. Я радий, що ви, мої молоді співвітчизники, дивитесь на своє місто очима майбутніх господарів. Я не перестаю дивуватися вашій душевній тонкості та бажанню розуміти і пам’ятати. Бажаю вам здоров’я, творчих успіхів і толерантності».

Все по темі: боулінг  Джерело Дніпра  діти  Історія Кременчука очима моїх рідних 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин