«Рік ходимо, заберіть у нас гроші!»: кременчужани хочуть платити гроші за гаражі місту

Люди говорять, що платили кошти «шарлотану».

У Кременчуці місцеві мешканці хочуть сплачувати кошти не голові гаражного кооперативу, а місту.

«Спочатку ми платили 3000 гривень, потім по 450 кожного місяця, – говорять кременчужани. – Не зрозуміло кому та за що, якомусь шарлотану платили кошти. Ми вже рік ходимо, заберіть у нас гроші. Хочемо платити гроші місту, а не зрозуміло кому».

Проблема у кременчужан виникла тому, що людей почали виганяти з кооперативів, гаражів, в яких вони облаштовувалися багато років. Місцеві мешканці хочуть, щоб ці гаражі належали місту, і кошти, за їх використання сплачувати до місцевого бюджету.

Для цього, за словами депутатів міськради, потрібно змінювати цільове призначення та вносити зміни до генплану міста. З останнім є таке обмеження як те, що зміни до генерального плану міста можна вносити один раз на п’ять років.

Наразі, депутати міськради не підтримали рішення щодо відмови в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину в місті Кременчуці, яке було в порядку денному сесії.
Надалі питання з гаражами людей будуть вирішуватися, а саме спробують внести зміни до генплану міста, отримавши на це дозвіл у Кабміні.

Все по темі: гаражі  кременчужани 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин