З порядку денного сьогоднішньої сесії зняли декілька питань

На чотири питання розглядатиметься менше.

У Кременчуці сесія міськради розпочалася з того, що депутати міськради проголосували за виключення порядку денного декількох питань.

Це питання №4 – «Про виділення коштів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2017 року». Кошти передбачалися для реконструкції стадіону «Новатор» за співфінансуванням: як з міського, так і з державного бюджету.
Мер Кременчука Віталій Малецький пояснив, що брати кошти з вільного залишку наразі немає сенсу, оскільки гроші взяли з інших джерел.

Наступне з порядку денного виключили питання про «Про затвердження передавального акту від 18 жовтня 2017 року про передачу від Кременчуцької першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського до комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського» майна та майнових прав». Це питання відправили на доопрацювання, оскільки очікуються надходження траншу з держбюджету на розвиток регіону. Щоб отримати ці кошти, необхідний час на доопрацювання даного питання.

Також, на доробку відправили питання щодо «Про затвердження передавального акту від 18 жовтня 2017 року про передачу від 2-ої міської лікарні м. Кременчука до комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» майна та майнових прав». Також очікують кошти з державного бюджету.

Зняли питання і «Про заслуховування звіту керівника Кременчуцького відділу поліції Про порядок та результати виконання правоохоронними органами рішення Кременчуцької міської ради від 20 липня 2017 року «Про звернення Кременчуцької міської ради до виконуючого обов’язки прокурора Кременчуцької міської прокуратури Ольховського Б.В. та начальника Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області Коцаря О.М. щодо протиправних дій ПАТ «Кременчукгаз» із встановлення (монтажу) загально будинкових вузлів обліку природного газу».

Причиною цього стало те, що дану справу правоохоронці не внесли до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань. Звіт начальника поліції очікується у січні 2018 року. Тоді, поліцію і планують запитати про цю справу.

Все по темі: знаття  питання  сесія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин