У Кременчуцькій мерії скликали нараду щодо страйку хлібовозів

 

З водіями вдалося домовитися

Сьогодні зранку на Кременчуцькому хлібокомбінаті сталася неприємна ситуація, коли водії хлібовозних автомобілів застрайкували і відмовилися розвозити хліб по торговій мережі. Тож деякі кременчужани відчули нестачу хліба саме цього виробника на торгових полицях магазинів. Щоб з’ясувати стан справ і не допустити перебоїв з хлібопостачанням у місті, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зібрав нараду.

Як доповіла на нараді начальник управління  розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк, дійсно, в торгові мережі, що співпрацюють з Кременчуцьким хлібокомбінатом, зранку не надійшла дана продукція. На жаль, проблеми з вчасним завезенням хлібопродукції цього виробника траплялися вже декілька разів. Але критичної ситуації в місті із забезпеченням населення хліба немає, оскільки у Кременчуці існує достатньо приватних виробників хлібопродукції, також великі супермаркети як випікають хліб самостійно, так і співпрацюють і з хлібокомбінатами з інших міст. Тож в місті хліба достатньо.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко доручив відповідним службам постійно моніторити ситуацію, розібратися з причинами виникнення перебоїв у поставці хліба сьогодні, та відпрацювати всі питання, аби подібні проблеми не виникали на далі. А саме, з умовами праці на підприємстві. Також Володимир Пелипенко мав предметну розмову з керівником хлібокомбінату, який запевнив, що машини з хлібом вже поїхали до торгових точок, передає прес-служба мерії.

Все по темі: страйк  хлібовоз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин