В онкодиспансері Кременчука пацієнтів направляють купувати ліки у конкретного представника

Препарати продають за цінами вищими, ніж в аптеках Кременчука та всієї України.

У Кременчуцькому обласну онкологічному диспансері пацієнтам виписують ліки на незрозумілих маленьких листочках із посиланням на ім’я конкретної людини. Про це під час вчорашньої сесії міськради повідомив депутат від фракції «Опозиційний блок» Костянтин Терещенко.

«Під час депутатського прийому люди розповіли, що перебуваючи на лікуванні в Кременчуцькому обласному онкологічному відділенні, яке знаходиться при Першій міськлікарні, їм відразу дали зрозуміти, що медикаменти потрібно купувати чітко у одного представника, – говорить Костянтин Терещенко. – На останньому прийомі прийшла жіночка, яка на маленькому листочку паперу показала назву препаратів і номер телефону Ірини Ігорівни. Тобто людини, до якої потрібно звертатися за цими ліками.

Жінка слізно просила допомогти, оскільки, коли вона зателефонувала за вказаним номером, вона дізналася вартість препаратів, які фінансово не могла потягнути. Питання стояло, що потрібно було додати близько 2000-х тисяч гривень. Мій помічник промоніторив ціни і знайшов ці два препарати в інших аптеках, у тому числі – кременчуцьких. Різниця на цих двох медикаментах, між вказаним представником, і в аптеках, склала 1400 гривень. Ми замовили ці ліки, і частково допомогли жінці. Вона змогла купити препарати».

Крім цього, Костянтин Терещенко повідомив, що він звертатиметься до профільної комісії, як у Кременчуці, так і області, оскільки Кременчуцький онкодиспансер підпорядковується області. Насамперед, депутат з’ясовуватиме, чому пацієнтів відправляють до конкретного представника, чому ліки пишуть на незрозумілих листочках (а не бланках), і чому такі ціни у цього представника.

Все по темі: ліки  онкодиспансер  пацієнти  представник  рецепти 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2018 Понеділок
14 Жовтня, 2018 Неділя
13 Жовтня, 2018 Субота
більше новин