Куркума щоранку: користь

Куркума є однією з найбільш корисних спецій. Вона володіє потужними протизапальними, антиоксидантними та омолоджувальними властивостями. Ця фантастична спеція може допомогти в лікуванні безлічі різних захворювань.

Основний компонент, що відповідає за всі ці переваги, – куркумін. Його дивовижні властивості були доведені більш ніж у 7000 опублікованих рецензованих наукових статтях.

Таким чином, вода з куркумою є одним із найбільш цілющих напоїв. Для того, щоб приготувати таку воду, досить додати порошок куркуми в попередньо підігріту воду і добре перемішати.

Вживання такої води дуже корисне для здоров’я.
Полегшує симптоми артриту. Куркумін має потужнішу активність, ніж диклофенак, який є нестероїдниим протизапальним лікарським засобом у лікуванні болю і набряклості суглобів.

Призупиняє діабет 2-го типу. Дослідження, проведене в Обернському університеті, показало, що добавки куркуми можуть допомогти у лікуванні діабету.

Бореться зі хронічними запаленнями, які є результатом численних захворювань. Ця пряність має потужні протизапальні властивості, її вплив навіть більший, ніж у деяких медичних препаратів.

Покращує травлення. Регулярне вживання куркуми стимулює виділення жовчі.

Захищає печінку. Ця пряність корисна для здорової печінки. Вона запобігає токсичному ушкодженню цього органа і відновлює його уражені клітини.

Сприяє здоров’ю мозку. Дослідження показали, що існує тісний зв’язок між когнітивними розладами, такими як слабоумство і хвороба Альцгеймера, і зниженням рівня певного типу гормону. Проте експерти також виявили, що куркумін позитивно впливає на цей рівень, а відповідно, на деякі захворювання головного мозку або на зниження функцій головного мозку через старіння.

Залужнення організму. Ця спеція досить лужна, тому вона позитивно впливає на організм. А саме, лужне середовище організму не підходить для розвитку раку, адже йому це вдається тільки в кислому
середовищі.

Зміцнює серцево-судинну систему. Куркумін, активний інгредієнт куркуми, запобігає утворенню тромбів. Подовжує тривалість життя і запобігає старінню. Куркумін успішно пригнічує активність вільних радикалів і запобігає запаленням, які є двома з найбільш важливих факторів старіння.

Має протиракові властивості. Куркумін є неймовірно сильним антиоксидантом, тож він запобігає пошкодженню клітин через нестабільні молекули.

Як приготувати воду з куркумою?
Склянку теплої води +1/2 чайної ложки куркуми. Можна додавати мед за смаком.

Все по темі: здоров`я  корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин