Кімнатні квіти: як правильно доглядати

Обираючи кімнатну рослину, ми завжди звертаємо увагу на зовнішній вигляд листя і квітів, форму. Але кожна рослина має свою індивідуальну енергетику, що впливає на стан людини. Як допомогти своїм улюбленим кімнатним рослинам набратися сил і захистити їх від хвороб – розповіли флористи.

Гарна кімнатна рослина – це, перш за все, правильний догляд і умови утримання. Навіть невеликі похибки в догляді можуть призвести до появи коричневих сухих плям, висихання кінчиків або країв листя. Так само не останню роль грають температура і вологість у кімнаті. А щоб ваші квіти росли гарно, пишно і радували око – прислухайтеся до порад досвідчених флористів.
Ці рекомендації обов’язково допоможуть вам створити чудовий квітучий сад на підвіконні!

Вода – основа життя всіх рослин. Для кожного виду поливання має бути індивідуальним.

Так само кімнатні рослини обов’язково потрібно підгодовувати, якщо ви хочете розкішне цвітіння і пишне листя.

Цукор. Це найбільш натуральне добриво для підгодовування кімнатних квітів. Цукор розпадається на глюкозу і фруктозу. Саме глюкоза і робить дива.

Вона є джерелом енергії в усіх процесах життєдіяльності рослин. Для приготування такого підгодовування потрібно розвести 1 столову ложку цукру в 0,5, літра води або просто посипати ним землю в горщику, а потім полити.

Рицинова олія. Ідеально підходить для рослин, які квітують. Знадобиться 1 чайна ложка цієї олії на 1 літр води. Тоді рослини швидше ростимуть, гарно квітнутимуть і не хворітимуть.

Деревна зола. Флористи рекомендують її для профілактики хвороб рослин. Найпоширенішим способом використання золи є додавання її до рідини.

Зазвичай 100-150 грамів деревної золи розводять у відрі води, перемішують – і можна поливати. Застосовують золу не частіше 1 разу на місяць.

Шкірки гранатів або будь-яких цитрусових. Також цілюще і прекрасне підживлення. Шкірки будь-яких цитрусових заливаємо водою, залишаємо настоятися на добу і поливаємо цією рідиною квіти.

Аспірин. Кожні два місяці додають у воду для поливання таблетку аспірину. Одна пігулка на один літр води.

Якщо дотримуватися цієї умови, то рослини будуть стійкими до хвороб, а їхнє листя матиме насичений зелений колір. Крім цього, швидше ростимуть.

Сік алое. Це біогенний стимулятор рослинного походження. Він допоможе виростити сильну і гарну рослину в короткі строки.

Приготування: в 1,5 літра води розвести одну чайну ложку соку.

Молоко рекомендують не тільки для поливання (1 чайна ложка на 1 літр води). Також розчином молока з водою можна протирати листя у співвідношенні 1:10.

Змочивши ватний диск приготованою рідиною, листя протирають один раз на тиждень. Тоді воно блищатиме, даруючи свою красу і свіжість.

Пересаджування. Для того, щоб кімнатні рослини квітнули і розвивалися, їх необхідно регулярно пересаджувати.

Під час пересаджування рослини отримують живильні речовини, а завдяки заміні землі розвивається коренева система. Весна – найкращий час для пересаджування.
Поливання. Для успішного вирощування кімнатних культур правильне поливання – одна з найважливіших умов.

Все по темі: квіти  корисні поради  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2018 Понеділок
14 Жовтня, 2018 Неділя
13 Жовтня, 2018 Субота
більше новин