HOMO SOVETICUS у Кременчуці: коли стикається радянське а та американське

Уперше кременчужани побачать виставу HOMO SOVETICUS від театру «Ампулка». Вона відбудеться у Міському палаці культури 30 листопада, початок – о 19:00.

Особливо яскраво ностальгія по СРСР, на думку автора п’єси “Потерпілий Гольдінер” Віктора Шендеровича (Москва), проявляється у емігрантів. Головний герой, радянський емігрант Вульф Гольдінер, колишній парторг харківського заводу “Енерготяжмаш” тепер – американський пенсіонер. Він живе в Нью-Йорку і ненавидить США. В один з його рідкісних виходів в люди він потрапляє під колеса машини Джейн Уотсон. Суд присуджує жінку до громадських робіт – доглядати за збитим нею пенсіонером. Іронія долі в тому, що Джейн сама народилася в Харкові, її батьки теж емігрували з СРСР, і її тато працював інженером на тому ж “Енерготяжмаше”. У їх діалогах стикаються два світогляди – американське та радянських.

“Хомо совєтікус – це термін філософа Олександра Зинов’єва, – пояснює В’ячеслав Гиндин. – Це бацила, яка сидить в людях і змінює їм мізки, змінює їм структуру ДНК, все змінює. Людина перетворюється на зомбі. В Україні вони теж є – люди, які ностальгують по СРСР. я думаю, це все ж це ностальгія по молодості. Дуже багато хто плутає драйв юності, щастя дитинства з особливостями державного ладу. У мене теж було прекрасне дитинство, але я його асоціюю зі своєю сім’єю, а не з режимом. У Хомо совєтікус це все злилося “.

У головних ролях: заслужений артист України В’ячеслав Гіндін та Ольга Жуковцова.

Телефони для довідок: 098 3065505, 703-197.

 

Все по темі: HOMO SOVETICUS  В’ячеслав Гіндін  Міський палац культури  Ольга Жуковцова  театр 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин