Два кременчуцькі боксери Усік та Покуляк вибороли бронзові медалі  чемпіонату України

Третю бронзу завоював полтавець Погребняк

19 листопада у Львові закінчився Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. У змаганнях брали участь боксери з Полтавщини і троє наших земляків вибороли «бронзові» медалі у своїх вагових категоріях.

У ваговій категорії до 91 кг третє місце посів кременчужанин Артем Усік. Артем залишив за бортом львів’янина Юрія Югаса та Костянтина Пінчука з Дніпропетровщини. В ½ фіналу кременчужанин програв Дмитру Лісовому з Вінницької області.

У ваговій категорії +91 кг «бронзу» виборов ще один кременчужанин Віталій Покуляк. В 1/8 та ¼ фіналу він переміг Роберта Жмурко (Дніпропетровська область) та В’ячеслава Гаврилюка (Хмельницька область), але у півфіналі зазнав поразки від майбутнього чемпіона в цій категорії Ігоря Шевадзуцького.

У ваговій категорії до 81 кг третє місце посів полтавець Олександр Погребняк. Він у 1/8 фіналу переміг Данила Жасана з Чернігівщини, у чвертьфіналі вибив з турніру вінничанина Владислава Кустова, але у півфіналі поступився іншому спортсмену з Віннчини Денису Солоненку.

Все по темі: боксери  Кременчуцькі  медалі  Покуляк  Усик  Чемпіонат