У Будинку дитячої та юнацької творчості в Кременчуці потеплішало

 

Про це повідомили на апаратній нараді у мерії. Після впровадження енергоефективних заходів у БДЮТ, а саме, обшивки утеплювачем  на основі мінеральної вати, приміщення закладу помітно потеплішали.

На ці цілі, а також ремонт ІІІ поверху БДЮТ з міського бюджету виділено близько 2 млн. грн.. Тепер у приміщеннях Будинку дитячої та юнацької творчості тепло. Наступного року роботи з енергозбереження у цьому закладі планують продовжити – встановлять сучасний тепловий пункт, для того щоб можна було регулювати подачу тепла та температуру у приміщеннях в залежності від температури зовнішнього повітря.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що  наступного року  необхідно провести роботи з утеплення будівлі  Дитячо-юнацької спортивної школи №2, яка знаходиться неподалік Будинку дитячої та юнацької творчості на вулиці Квартальній.

Керівник відділу енергоменеджменту та енергетики Тетяна Андрієвська повідомила, що завдяки співпраці з ЄБРР з наступного року у Кременчуці планують почати  впровадження енергоефективних заходів у  більш ніж 60 закладах соціальної сфери, в тому числі школах і лікарнях.

Все по темі: БДЮТ  потеплішало 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин