Динамо гратиме зі Шкендербеу у ЛЄ за порожніх трибун

Сьогодні київське «Динамо» проведе матч п’ятого туру Ліги Європи. У суперниках – албанський «Шкендербеу». Киянам залишилося набрати всього одне очко, щоб засвідчити абсолютну перевагу в своїй групі.

Перший матч між командами відбувся 14 вересня і завершився перемогою киян 3: 1. Але якщо згадати хід поєдинку, то він був злегка «валідольного»: албанці виграли перший тайм при повній відсутності зрозумілої гри з боку українського гранда. У перерві, як прийнято говорити, було «напутнє слово» від Олега Лужного після якого колектив Хацкевича заграв.

Зустріч в Ельбасані, саме в цьому місті клуб з Корчі приймає своїх суперників в єврокубках, пройде при закритих трибунах. Албанці покарані за поведінку вболівальників на грі проти «Партизана».

Перед поєдинком з «Шкендербеу» у «Динамо» виникли великі проблеми зі складом. З ладу вибуло відразу кілька ключових гравців: Віда, Мбокані, Кравець, Гармаш, Сидорчук, а також дискваліфікований Буяльський. Олександру Хацкевичу довелося взяти з собою в Албанію навіть трьох молодих гравців: Євгенія Смирного, Назарія Русина та Романа Вантуха. Чи дасть тренер шанс молоді? Тим більше, можливість для експерименту є.

У албанського клубу таких проблем немає, вибули з ладу тільки Яшаніца і Нешпор. «Шкендербеу» має теоретичні шанси посісти друге місце в групі, але для цього албанцям треба виграти два матчі, що залишилися і чекати осічок від «Партизана».