Кременчуцькі активісти: перевізники не виконують своїх зобов’язань

Кременчуцькі активісти: перевізники не виконують своїх зобов’язань

Сьогодні у кременчуцькій мерії  відбулася зустріч міського голови Віталія Малецького з керівниками підприємств-перевізників та громадськими активістами, які проводили моніторинг якості роботи  громадського транспорту.

Громадські активісти, серед яких  і учасники АТО, висловили незадоволення роботою кременчуцьких маршрутників. Вони скаржаться на те, що перевізники не дотримуються графіків руху, у маршрутних таксі немає відео реєстраторів, окремі водії дозволяють собі палити за кермом, або навіть лускати насіння під час руху. Крім того,  підприємства-перевізники не дотримуються умов договору по кількості транспортних засобів, які рухаються у звичайному режимі. Вони також вимагають, щоб їх роботу більш суворо контролював відділ транспорту виконавчого комітету.

Активісти також наполягають щоб вікна у автобусах очистили від реклами; познімали шторки, які більше нагадують ганчірку, затонували вікна від сонця; облаштували транспорт для перевезень пасажирів кондиціонерами та інше.

Віталій Малецький зазначив, що всі озвучені громадськими активістами проблеми дійсно мають місце. Міська влада також постійно моніторить ситуацію з питань якості пасажиро перевезень у місті і має багато зауважень до перевізників. Вирішення проблеми влада вбачає в забезпеченні Кременчука комунальним транспортом. Наступного року  на маршрути вийдуть 50  нових тролейбусів, придбаних завдяки кредиту ЄБРР. Розглядається також можливість поповнення комунального парку ще 10 автобусами великої місткості, щоб скласти конкуренцію приватним перевізникам.

Керівники підприємств-перевізників висловили свою позицію щодо зроблених в бік якості пасажирських перевезень зауважень, посилаючись на складну фінансову ситуацію,  суттєве подорожчання вартості нових транспортних засобів, запасних частин тощо.

Віталій Малецький зауважив, що всі підняті проблеми будуть опрацьовані з підприємствами-перевізниками. Він зазначив, що відсотків на 80  з тих  вимог, які були висунуті до них, можуть бути реалізовані без додаткового фінансування. Тож міська влада і громадськість вимагатимуть від перевізників покращення умов перевезення пасажирів у Кременчуці.

 

Все по темі: зобов’язання  перевізники 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин