Кремечужани запалили свічку пам’яті

До Всеукраїнської акції «Запали свічку» кременчужани долучилися сьогодні, 25 листопада.

Вона відбулася у рамках всенаціонального Дня жалоби за жертвами геноциду українського народу – голодоморів ХХ століття на площі Незалежності.

Жителі Кременчука разом з усіма українцями вшанували пам’ять жертв голодоморів і сталінських репресій. А також згадали історію України, її трагічні сторінки.

Хвилиною мовчання учасники заходу  вшанували  пам’ять мільйонів українців, які загинули від голоду внаслідок сталінського тоталітаризму.

На знак вічної пам’яті за померлими від  штучно створеного  голоду українцями кременчужани запалили поминальні свічки і виклали у вигляді символічного хреста. Потім ці свічки перенесли до пам’ятного знака «Жертвам сталінських репресій».

Участь у заході взяли перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заступник міського голови Руслан Проценко, керуючий справами виконкому міської ради Руслан Шаповалов, керівник апарату міського голови Світлана Пищита, депутати міської ради, правоохоронці, представники учнівської і  студентської молоді та усі небайдужі кременчужани.

Організаторами цього заходу у місті є виконавчий комітет Кременчуцької міської ради,  Молодіжний  Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій.

 

Фото Дмитра Бабця

Все по темі: акція  голодомор  запали свічку  площа Незалежності 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин