Українські водії знову почнуть отримувати “листи щастя”

Фотофіксація порушень правил дорожнього руху повинна запрацювати в Україні вже з 2018-го року. Саме тоді водії-порушники знову почнуть отримувати “листи щастя”.

Про це в ефірі радіостанції “Голос Столиці” повідомив прес-секретар Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

За його словами, переваги такої системи вже могли відчути ті українці, яким доводилося подорожувати автомобілем країнами Європи.

“Адже неможливо зафіксувати кожне правопорушення на дорозі, як і неможливо приставити до кожного автомобілю поліцейського. Саме тому жодна країна Європи не обходиться без системи автоматичної фото-, відеофіксації порушень правил дорожнього руху, яка досить суттєво дисциплінує водіїв”, – зазначив Шевченко.

У МВС закликають українських водіїв заздалегідь готуватися до нововведень.

“Закликаю всіх водіїв готуватися до того, що в наступному році в першій половині, а, можливо, навіть і в першому кварталі наступного року система почне працювати, і так звані” листи щастя “, які були в 2006-2007 році, і які досить негативно тоді сприйняли, повернуться “, – застеріг представник МВС.

На його переконання, альтернативи такому рішенню немає.

“Єдине, що ми хочемо повністю виправити всі помилки, щоб це було абсолютно ефективно, і мало гарний дієвий механізм”, – підкреслив Артем Шевченко.

Все по темі: водії  листи  щастя 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин