Триває збір подарунків дітям від Святого Миколая

Подарунки готують для дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки.

Загальноміська акція «Святий Миколай – дітям» уже триває.

Мета акції – збір подарунків для дітей, які знаходяться у соціальних закладах міста та сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах.

Жителі Кременчука  мають змогу побачити, про які саме подарунки мріють діти у загальнодоступній групі «Благодійна акція «Святий Миколай – дітям» у соціальній мережі «Фейсбук». Волонтери акції не оминають жодний спеціалізований заклад, де діти у своїх листах  написали чи намалювали своє бажання.

Якщо, Ви, шановні кременчужани, маєте можливість та небайдужі до долі цих дітей, маєте бажання здійснити їх мрії та подарувати подарунок, про який вони мріють, долучайтеся до акції! Подарунок можна передати у центральний офіс за адресою: вул. Шевченка, буд 19/3, тел. 3-51-06, 068-018-18-95

Усі зібрані подарунки будуть передані адресанту 19 грудня 2017 року під час святкової програми в соціальній установі міста.

Організатором загальноміської акції «Святий Миколай – дітям» є Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сім’ї, дітей та молоді та департамент освіти Кременчука.

 

Все по темі: благодійність  діти  подарунки  Святий Миколай 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Жовтня, 2019 П’ятниця
17 Жовтня, 2019 Четвер
16 Жовтня, 2019 Середа
більше новин