У Кременчуці губернатор Полтавщини ознайомився з виробництвом комунальної техніки

У Кременчуці пройшов огляд комунальної техніки, яку виробляють підприємства Полтавщини. На цей огляд з’їхалися представники усіх районів області для того, щоб розповісти про свої потреби. А виробники, у свою чергу, продемонстрували свої можливості.

Як повідомив губернатор Полтавщини Валерій Головко, з початку 2018 року утримання усіх дороги в області переходять на утримання місцевої влади. Це пов’язане і з ремонтом, і з утриманням та очищенням доріг. Тому усім територіальним громадам потрібна саме така техніка. І це можуть запропонувати кременчуцькі та полтавські підприємства.

На виставці було представлено арсенал комунальної техніки, починаючи від виробництва асфальту, до підмітання доріг та їх ремонту. А також супутні вироби, як люки комунікаційних колодязів, контейнери для сміття.

Свою техніку показали ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ХК «АвтоКрАЗ», «Кредмаш», підприємство «ВЛІВ» та «Полтавамаш». А саме, підмітально-прибиральні машини, регенератор асфальту для ямкового ремонту доріг, розпилювач холодної бітумної емульсії для герметизації тріщин дорожнього полотна, сміттєвоз тощо.

Виробники запевнили, що техніка не поступається західним аналогам, але на порядок дешевша. Крім того, Валерій Головко зазначив, що ініціюватиме розробку державної програми для здешевлення техніки комунального призначення, як для виробників, так і для тих, хто її купуватиме.

 

 

Все по темі: виробництво  комунальна  Кременчуці  техніка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин