“Переворот” у ОСББ не вдався: збори не відбулися

 

На вчорашній вечір, 28 листопада, було призначено проведення загальних зборів ОСББ, яке утворюють будинки № 14а та №14б по провулку Кошового. Опозиційна група мешканців до Василя Чурсіна – чинного голови даного ОСББ – намагалася переобрати його і усе правління.

На запланований час прийшло чоловік 20 з двох дев’ятиповерхівок. Опозиція запросила також виконавчого директора приватного ЖЕД «Перспектива», який є управителем даних будинків, обслуговує їх і отримує комунальні платежі від мешканців. Хоча він ніякого відношення до створення ОСББ не має. Але намагався переконати усіх, що з управителем  мешканцям краще, ніж з ОСББ.

Як з’ясувалося, не всі власники помешкань були оповіщені про збори. Мабуть тому й не прийшли. Тож присутні подискутували між собою про необхідність ОСББ і відходу від «Перспективи» і розійшлися.

Василь Чурсін запропонував перенести загальні збори на квітень, коли вже буде тепло і проясниться ситуація з кримінальною справою за самоуправство щодо «Перспективи», яка не відпускає ОСББ у самостійне господарювання.

Все по темі: збори  ОСББ  переворот 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин