Поліція знайшла водія маршрутки, який висадив дитину посерд Крюківського мосту (доповнено)

Батьки і громада декілька днів самостійно шукали водія маршрутки.

Нещодавна подія, яка сколихнула соціальні мережі, викликала великий резонанс серед містян, журналістів та громадських активістів.

Водій маршрутки №2В висадив посеред Крюківського мосту 10-річного хлопчика. Дитина загубила гроші і не змогла оплатити проїзд.

Більше всього громаду обурила поведінка пасажирів, які були в той час в маршрутці. Люди мовчки спостерігали, як водій висаджує хлопця.

Про цю ситуацію громадські активісти розповіли новому очільнику Кременчуцького відділу поліції Віталію Ботвині. Відразу після звернення активістів, правоохоронці долучилися до перевірки.

У вівторок, 28 листопада, начальник кременчуцької поліції Віталій Ботвина розмістив  повідомлення на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

“Стосовно події, яка мала місце в Кременчуці та здобула неабияке обговорення в соціальних мережах та яку підхвалили місцеві журналісти та громадські активісти – «У Кременчуці маршрутчик висадив дитини посеред мосту».
Відразу після звернення до Кременчуцького відділу поліції громадських активістів ми долучилися до перевірки. Через деякий час з нами зв’язався представник Кременчуцької міської ради та проінформував про наявність звернення матері хлопчика і запропонував вжити спільних заходів щодо перевірки. Зараз ми з впевненістю можемо говорити, що факт знайшов своє підтвердження і вже отримано відомості про фігуранта даної події – водія маршрутного транспортного засобу.
Завдяки новим технологіям поліцією здобуто відомості про марку автобусу, його рух по маршруту та докази «аварійної зупинки» для висадки пасажира на підйомі Крюківського мосту.
До перевірки ми залучаємо всі необхідні служби, які можуть вплинути на такого роду порушення та поведінку всіх перевізників, що здійснюють надання пасажирських перевезень в Кременчуці.
Шокує байдужість інших пасажирів, які стали випадковими свідками цього вчинку водія!
Хочу запевнити, що ми не будемо осторонь подій де учасниками є діти, особливо якщо йдеться про порушення їх прав!”

ДОПОВНЕНО: Сьогодні, 29 листопада, 28-річний водій маршрутки з’явився до відділу поліції і дав свідчення щодо інциденту. За його словами, він щиро розкаюється в в своєму вчинку. При йьому чоловік заявляє, що діти постійно обманюють, щоб проїхати безкоштовно. Він відмічає, що у той момент зізрвавася, а хлопина сам запропонував вийти з маршрутки.

Наразі поліціянти складають протоколи на цього водія за порушення ПДР.

Все по темі: водій маршрутки висадив дитину 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин