Сьогодні ХК «Кременчук» грає проти  «Вовків»

29 листопада в регулярному чемпіонаті УХЛ у броварському «Терміналі» в п’ятий раз зійдуться ХК «Кременчук» і «Вовки». Початок поєдинку о 18:00. Вхід вільний.

Команди підійшли до цієї гри, посідаючи третє і останнє місця в турнірній таблиці. Кременчужани з 37 очками після 19 поєдинків входять до лідируючої трійки, а броварчани в 20 зустрічах набравши лише 3 бали – аутсайдери. Обидва клуби останні свої матчі програли ( «Кременчук» – «Донбасу» 1: 5, а «Вовки» – «Динамо» рекордно в чемпіонаті 1:14), і захочуть реабілітуватися перед своїми шанувальниками.

Суперники провели у чемпіонаті чотири очних матчу, і у всіх перемоги святкували підопічні Олександра Савицького: 7: 1, 9: 5, 7: 6 і 5: 1. Незважаючи на рахунку, ігри проходили в цікавій боротьбі, а третій матч став окрасою всього УХЛ, коли кременчужани в третьому періоді за 14 хвилин відігралися з 1: 6 і вирвали перемогу 7: 6.

Кременчужанам вкрай важливо брати очки в матчах з аутсайдером. Кращий в складі «городян» в останньому матчі проти донеччан нападник Гліб Кривошапкін зауважив: «Налаштовуємося на боротьбу з першого вкидання, так як попередні поєдинки проти «Вовків» показали, що з ними по-своєму важко. Будемо грати на максимум».

Все по темі: вовки  Кременчук  ХК