«Ворскла» програла «Маріуполю» і вилетіла з Кубка України

Учора у Полтаві відбувся матч ¼ фіналу Кубка України з футболу між полтавською «Ворсклою» та «Маріуцолем». Полтавці поступилися гостям і вилетіли з Кубку України, хоча  й забили першими швидкий гол.

«Ворскла» — «Маріуполь» 1:2

«Ворскла»: Шуст — Пердута, Даллку, Чеснаков, Матвиенко — Скляр, Кравченко (Коломоєць, 82) — Кобахідзе (Ребенок, 63), Шарпар, Одарюк (Кадимян, 71) — Кулач.

Головний тренер: Василь Сачко.

«Маріуполь»: Худжамов — Насонов, Вакуленко, Білий, Тищенко — Танковський, Мішньов (Неплях, 76) — Тотовицький (Фомін, 89), Чурко (Кірюханцев, 83), Болбат — Борячук.

Головний тренер: Олексадр Бабич.

Голи: Кулач (13) — Борячук (25), Тотовицький (77).

На початку матчу гості більше володіли м’ячем, але коли ініціативу перехоплювала «Ворскла» це приносило більше користі. На 13-й хвилини Ігор Пердута подав у штрафний майданчик суперника, а невисокий Владислав Кулач відірвався від всіх опонентів і головою вколотив м’яч у сітку — 1:0. Полтавці забивають швидкий гол.

Втім вела в рахунку «Ворскла» недовго. На 25-й хвилині Андрій Борячук отримав м’яч у штрафному майданчику ворсклян. Поруч були четверо захисників, але ніхто не встиг завадити удару. Андрій за кривою траєкторією закинув м’яч точно у верхній кут — 1:1.

Друга половина зустрічі пройшла у рівній боротьбі і результат протистояння вирішив всього один гол. На 77-й хвилині маріупольці організували швидку контратаку, яку ударом п’ятою в порожні ворота завершив Андрій Тотовицький — 1:2.

Все по темі: Ворскла  кубок  Маріуполь