Хто розумніший – кішки чи собаки:

Японські вчені довели, що кішки здатні запам’ятати те, що з ними відбувається, і при необхідності вивуджувати з пам’яті потрібну інформацію.

Група вчених в своєму дослідження порівняла мозок кількох видів тварин і з’ясувала, хто є самим розумним. Результати дослідження опублікували в журналі Frontiers in Neuroanatomy, повідомляють  Нескучные новости.

Для дослідження взяли такі види як кішки, собаки, леви, бурі ведмеді, єноти, тхори. Як виявилося, у собак в корі головного мозку налічується близько 530 мільйонів нейронів, в той час як у кішок – тільки 250 мільйонів (для порівняння, в корі мозку людини близько 16 мільярдів нейронів).

Саме нейрони в корі головного мозку відповідають за мислення, планування і складну поведінку. На думку дослідників, вдвічі більша кількість нейронів у собак дозволяє робити висновки, виходячи з минулого досвіду.

Що цікаво, єноти виявилися також досить розумними, незважаючи на значно меншу вагу і розмір тіла за кількістю нейронів кори головного мозку вони не поступаються собакам.

Все по темі: кішки  розумніший  собаки 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
14 Грудня, 2017 Четвер
13 Грудня, 2017 Середа
12 Грудня, 2017 Вівторок
більше новин