В основі Державного бюджету на 2018 рік буде розвиток економіки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив ключові показники проекту державного кошторису країни, підготовленого до другого читання у Верховній Раді, повідомивши, що документ базується на реальних показниках.

За інформацією Урядового порталу, Кабінет Міністрів України закладає в основу проекту Державного бюджету на 2018 рік розвиток економіки, зростання експортних можливостей та збереження раніше озвучених пріоритетів, а саме: належне фінансування війська та соціальної сфери, прискорення темпів будівництва та реконструкції доріг, фінансування програм енергоефективності та підтримки агросектору.

Володимиром Гройсманом було наголошено,що дохідна частина бюджету базується на економічному рості і формується не за рахунок тиску (передусім, податкового), а за рахунок розвитку економіки.

Також за їх словами, глава Уряду нагадав, що  вперше в держбюджет закладають нові механізми адресної допомоги та кредитування реального сектору, передусім, підприємств агросфери, механізми підтримки науки та інновацій, зокрема стартапів. Так само вперше закладаються значні кошти на масштабну реформу початкової школи та систему первинної медичної допомоги.

Окрема увага буде надаватися підтримці культурних програм, фінансуванню будівництва музеїв та меморіальних комплексів  та розвитку кінематографа, який за планом отримає не менше 1 млрд грн.

Все по темі: Державний бюджет 2018  економіка  україна 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин