У Кременчуці буде створено ресурсний центр для ОСББ з питань енергоефективності

Ресурсний центр діятиме на базі Асоціації ОСББ «Кременчук».

Сьогодні на апаратній нараді у мерії  голова Асоціації ОСББ «Кременчук» Олександр Ткаченко розповів, як, застосовуючи енергоощадні технології, люди з двокімнатної квартири вже економлять близько тисячі гривень на місяць на теплі. Про це «Вісник Кременчука» вже розповідав. Тепер міський голова Віталій Малецький обіцяє зробити ресурсний центр для ОСББ з питань впровадження заходів із енергоефективності.

Ресурсний центр діятиме на базі Асоціації ОСББ «Кременчук», що вже має досвід у впровадженні енергоефективних заходів. Офіс ресурсного центру планується зробити на Молодіжному.  «Ми передамо їм приміщення, можливо, навіть звільнимо від орендної плати. І вони будуть показувати усім, як це працює», – зазначив мер.

На побоювання, що ТЕЦ через впровадження енергоефективних технологій і недоотримання надходжень, може ініціювати підвищення тарифів на опалення, Віталій Малецький зауважив: «Зараз ТЕЦ усі свої втрати у мережі перекладає на споживачів.  Але надалі підприємству доведеться модернізуватися, аби зменшити втрати на постачанні теплоносія.  Зараз вини практично цього не роблять. До того ж, ні міськвиконком, ні НКРЕ, яка їм погоджує тарифи на виробництво тепла, просто не дозволить підвищувати розумні межі тарифу. Якщо зменшаться втрати, зменшиться, відповідно, вартість тепла, зменшиться й тариф».

 

Все по темі: Енергоефективні  ОСББ  ресурсний  технології  центр 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин