Сьогодні у Кременчуці відкрився оновлений «Соціальний гардероб»

Речі приносити можуть всі бажаючі.

Сьогодні у Кременчуці, о 13:00 громадська організація «На крилах надії України» урочисто відкрила оновлений «Соціальний гардероб» за адресою Першотравнева, 33, 2 під’їзд, кімната 3.

«З весни 2016 року тут ще не було ремонту, електрики, але ми не здавалися, продовжували роботу, – згадує Костянтин Кууск. – У грудні нам провели електрику, в лютому зробили ремонт, а в квітні ми вже відкрилися і почали працювати».

За словами керівника організації Костянтина Кууска, вперше назва «Соціальний гардероб» з’явилася в жовтні 2017 року. Також у цьому році було отримано фінанси на закупку стелажів для одягу та взуття від агентства по роботі з біженцями.

Перерізавши червону стрічку, Костянтин Кууск показав кімнату з речами, які складені на стелажах. Адже, за його словами, в минулому році все лежало на кучі, через те, що його не було куди поскладати. А, зараз всі полички з одягом підписані.

Також він повідомив, що приносити речі можуть всі бажаючі. Адже, знайшовши наприклад, для дитини джинси чи кофтинку, купити для неї можна вже щось інше.

Уже сьогодні до гардеробу завітали відвідувачі.

Допомогу можуть отримати:

– ВПО зі сходу України, АР Крим та міста Севастополя;

– багатодітні родини та малозабезпечені родини;

– одинокі батьки;

– люди з інвалідністю.

Звертатися за адресою: Першотравнева буд. 33, другий під’їзд, кімната 3, офіс ГО «На крилах Надії України». Тел.: +380971187117.

 

Все по темі: Кременчук  на крилах надії України  соціальний гардероб 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2018 Понеділок
14 Жовтня, 2018 Неділя
13 Жовтня, 2018 Субота
більше новин