Сьогодні у Кременчуцький НВК № 5 Т. Г. Шевченка, проходить семінар для вчителів молодших класів

Для них буде показано два інтегрованих уроки та проведено 4 майстер-класи.

Сьогодні у Кременчуці в КНВК № 5 імені Т. Г. Шевченка, проходить семінар для вчителів початкових класів під назвою «Реалізація компететнісного підходу в навчанні молодших школярів через міжпредметну інтеграцію».

Семінар присвячений тому, щоб поділитися досвідом з іншими вчителями щодо встановлення міжпредметних зв’язків та навчитися формувати інтегровані та бінарно-інтегровані уроки.

Захід розпочався о 8:50 ранку із зустрічі гостей та їх реєстрації, після якої всіх пригостили чаєм та кавою з солодощами і провели до актової зали.

В актовій залі учні школи продемонстрували вчителям бальний танок. Після якого вітальне слово промовила методист КМНМЦ – А. Яковенко, а після неї  директор закладу КНВК № 5 ім. Т. Г. Шевченка – Сергій Оксаніченко.

За його словами, за три місяця, впродовж вересня, жовтня та листопада – це вже 3 семінар. «У нас дружній колектив, люди творчі, горять на роботі – говорить Сергій Оксаніченко. Постійно перебувають в пошуку, одним словом – креативні. Тож сьогодні ми зможемо спільно поділитися досвідом».

Також директор закладу зауважив, що початківці постійно перебувають у стані реформування і побажав присутнім величезного педагогічного терпіння.

Лідія Кука – заступник директора з навчально-виховної роботи, виступила із презентацією даного проекту, розповівши, що його метою є підготувати компетентну особистість та реалізувати компетентний підхід у навчанні. За її словами, діти повинні знати для чого навчаються.

«Наприклад, прочитавши дитині на одному уроці казку «Ріпка» на «Трудовому навчанні» цю ріпку можна вже зробити. Це вже і буде інтегрований урок, – говорить Лідія Кука».

Крім цього, впродовж сьогоднішнього дня вчителям молодших класів буде показано два інтегрованих уроки по «Природознавстві» та «Українській мові», проведено 4 майстер-класи. Також з ними поділяться власним досвідом роботи, проведуть виховний захід та приймуть рекомендації.

 

 

Все по темі: Кременчук  НВК № 5 Т. Г. Шевченка  семінар для вчителів молодших класів 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2018 Понеділок
14 Жовтня, 2018 Неділя
13 Жовтня, 2018 Субота
більше новин