Вартість оформлення закордонного паспорта

Адміністративний збір при отриманні послуги складається із двох складових.

Інформація, яка активно поширюється у мережі Інтернет про зміну вартості оформлення закордонного паспорту не відповідає дійсності.

За інформацією прес-служби міськради, насправді там йдеться про постанову Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016 року № 770 «Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції». У ній затверджено виключно вартість адміністративних послуг у сфері міграції.

Адміністративний збір при отриманні послуги складається із двох складових: вартості адміністративної послуги та бланку.

Тож у разі оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у регламентному порядку громадяни сплачують 557 гривень 32 копійки, з яких 253 гривні – вартість адміністративної послуги та 304 гриивні 32 копійки – вартість бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон постанова КМУ від 26.10.2011 № 1098).

Якщо паспорт потрібно оформити терміново, то громадяни сплачують 810 гривень 32 копійки: вартість послуги подвоюється, тобто становить 506 гривень і до неї додається вартість бланку документа – 304 гривні 32 копійки, визначена виробником.

На офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України є сервіс розрахунку вартості послуг та виписка рахунків з реквізитами, які при необхідності можна роздрукувати.

Для оформлення біометричного закордонного паспорта громадянам необхідно звертатися до відповідного найближчого підрозділу міграційної служби незалежно від місця реєстрації.

У місті Кременчуці громадяни можуть звернутися за адресами: пр. Свободи, 166, вул. Ігоря Сердюка, 31/16,  вул. І. Приходька, 91, а також площа Перемоги, 2 (Центр надання адміністративних послуг міста Кременчука) де тільки працівники міграційної служби та ЦНАП здійснюють фотографування, сканування підпису та відбитків пальців рук особи, і без особистої присутності людини ці процедури провести неможливо.

Для подачі документів на оформлення закордонного паспорту громадянину необхідно мати при собі: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та закордонний паспорт, якщо такий був.  Система, на основі якої оформлюються біометричні паспорти, не приймає інформацію з жодних носіїв. Працівник міграційної служби особисто вносить дані до заяви-анкети особи для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Актуальну інформацію щодо оформлення біометричних документів, а також адреси та контактні телефони підрозділів Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області  можна знайти на веб-сайті ДМС України: http://dmsu.gov.ua. Також в Управлінні працює телефон «Гаряча лінія»:  (0532) 60 – 89 – 69.

Все по темі: вартість оформлення  закордонний паспорт  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2018 Понеділок
14 Жовтня, 2018 Неділя
13 Жовтня, 2018 Субота
більше новин