З 15 грудня у Кременчуці можна буде придбати новорічну ялинку

За незаконну вирубку та торгівлю без дозвільних документів передбачені штрафи.

У Кременчуці в лісовому господарстві вже розпочато продаж ялинок, але поки що для оптових покупців. Продавати ялинки у роздріб розпочнуть з 15 грудня у спеціально визначених місцях.

Як повідомляє прес-служба міськради, вартість новорічної ялинки   від ДП «Кременчуцький лісгосп»   висотою до 1 метра становитиме – 36 грн., від 1 м. до 2-х – 45 грн., від 2м. до 3-х м. – 60 грн.

Також будуть створені мобільні групи, які слідкуватимуть за тим, щоб не було незаконної вирубки дерев. Адже, за неї законодавством передбачена адміністративна відповідальність. Штраф становить від 85 до 170 гривень, окрім нього доведеться сплатити збитки за заподіяну шкоду від 390 гривень і вище.

Начальником управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту  та регуляторної політики Людмилою Жорняк зазначено, що підприємці мають здійснювати торгівлю у спеціально визначених місцях, слідкувати за порядком на прилеглих територіях, а також обов’язково мати документи на право здійснення торгівлі.  За торгівлю без дозвільних документів передбачені штрафи від 320 до 1070 гривень.

Все по темі: вартість  Кременчук  новорічна ялинка  штрафи 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин