Кременчук придбає 10-15 великих автобусів

Крім нових тролейбусів, у місті в майбутньому мають з’явитися ще й нові великі автобуси, які курсуватимуть у найбільш віддалені куточки нашого міста.

Зробити даний транспорт хочуть комунальним… Для цього Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628 візьме кредит у Європейському банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). А на гроші взяті в кредит придбає транспорт, який потім здаватиме в оренду комунальному підприємству «Тролейбусне управління».

Як повідомив міський голова Віталій Малецький у понеділок, 11 грудня, під час брифінгу, спочатку кредит хотіло взяти саме тролейбусне управління, але дане підприємство не може на себе брати ще один кредит.

«Ми поспілкувалися з ЄБРР, вони говорять, що є певні обтяження, – зазначає Віталій Малецький. – Ми не хочемо, щоб кредитний рейтинг підприємства потрапляв під вплив ще одного кредиту. Тому домовилися про процедуру, коли інше комунальне підприємство закуповує техніку, а потім передає в оренду або за якоюсь іншою угодою надасть автобуси тролейбусному управлінню. Оренда транспорту відбуватиметься за розумною ціною».

Перше питання, яке нині постало: куди саме ходитимуть ці великі автобуси. Мер зазначив, що у місті були визначені пасажирські потоки, які необхідно закрити великими автобусами. Це Полтавський проспект, Велика Кохнівка, район, який обслуговує маршрутне таксі №16, Крюківський бік – маршрути №2 та №9.

«Наприклад, приватний перевізник, серйозний перевізник, відмовлявся від маршруту №12, – пояснив Віталій Малецький. – У нього немає бажання працювати на цьому маршруті. Ми з третього разу провели конкурс і знайшли перевізника на цей маршрут. Для нього це певна така соціальна функція. Хоча, перевізник говорить, що цей маршрут є збитковим.

Соціальна функція міста – це забезпечення людей транспортним перевезенням. Мешканцям кар’єру, вулиць Кавказької, Одеської та інших, що практично знаходяться під Деївською горою, потрібно їздити. Автобус повинен бути, а ніхто обслуговувати цей маршрут не хоче. Що залишається робити – ставити туди комунальний автобус. Ми це будемо робити. Наступного року ми тендерні закупівлі всі пройдемо».

Все по темі: великі автобуси  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин