Кременчужани зможуть долучитися до доброї справи

Волонтери будуть збирати подарунки у 70 магазинах міста.

З 13 по 16 грудня у магазинах міста Кременчука, можна буде зустріти волонтерів-миколайчиків, які будуть пропонувати придбати подарунки і передати їх дітям, у рамках акції «Святий Миколай-дітям».

Як повідомляє прес-служба міськради, кожен кременчужанин може долучитися до загальної доброї справи буквально у два кроки:

– зайти у один з магазинів, які долучилися до акції;

– купити подарунок для діток та передати волонтерам.

Волонтери (понад 300 хлопців і дівчат) будуть збирати подарунки у 70 магазинах міста: мережах магазинів «Оптовичок», «Маркетопт», «Лукас», «Лукасик», «ЛогінсСмак», «Принцип», Фрешмаркетах «Брусничка», торгівельних центрах «Амстор» та «Дипломат», на території Будинку торгівлі та Центрального ринку, Супермаркетах «FOZZY», «Фуршет» та «Український», магазинах «Художник», «Роксолана», «NYF», «Бджілка», «Абсолют», «Малятко», «Рудий Кіт», «ПП «Понежа», «Евріка», «Астрая» та «Гоша».

Волонтерів можна впізнати за фірмовими бейджами акції та яскравими святковими атрибутами.

До акції можна долучитися у будні з 15:30 до 19:00, в суботу – з 10:00 до 18:00. Усі подарунки, зібрані волонтерами протягом чотирьох днів, знайдуть своїх маленьких власників!

Детальніше про акцію можна дізнатись у Центральному офісу акції за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3. Телефони Центрального офісу: 068-018-18-95, 3-51-06.

Все по темі: волонтери  Кременчук  Святий Миколай - дітям 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин